banner461
banner195

Başbakan Erdoğan'ın Kayseri Mitingine Katıldılar

Başbakan Erdoğan cumhurbaşkanlığı seçimi kapsamında Kayseri'de halka hitap etti.Kayseri'deki Mitinge Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,AK Parti İl Başkanı Av.Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Salih Açöıkgöz,AK Parti Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider ve çok sayıda partili katıldı...

Başbakan Erdoğan'ın Kayseri Mitingine Katıldılar
08 Ağustos 2014 Cuma 17:51

banner143
Başbakan Erdoğan'ın Kayseri Mitingine Katıldılar
İlgili Galeriye Git
banner134
 Başbakan Erdoğan cumhurbaşkanlığı seçimi kapsamında Kayseri'de halka hitap etti.Kayseri'deki Mitinge Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,AK Parti İl Başkanı Av.Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Salih Açöıkgöz,AK Parti Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider ve çok sayıda partili  katıldı...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanlığı seçimi kapsamında Kayserililere seslendi.
Başbakan ve cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan yol arkadaşı Abdullah Gül'ün memleketinde birlik, beraberlik ve dava bilincinin önemine değinerek, "Biz nifak için pusuda yatanları sevindirmeyeceğiz Bahçeli'yi sevindirmeyeceğiz. Kılıçdaroğlu gibi tiplere prim vermeyeceğiz. ifadelerini kulladı.
İşte konuşmasından satır başları;
Muhalefet parti liderleri sadece koltukta oturmak için geliyorlar başarılı olmak için gelmiyorlar.
Biz milletin partisiyiz, bize milletten başka kimse istikamet çizemez dedik.
Cumhurbaşkanlığı seçim sürecini başlattık. Abdullah Gül kardeşimi cumhurbaşkanı seçtik. Türkiye için kaos sebebi olan cumhurbaşkanlığı seçimi parlamentodan alalım millete verelim dedik. Bunun kararını çıkardık. Millet ne dedi? Yüzde 69 oy oranıyla vekiller değil biz seçeceğiz dedi. Ona da itiraz ettiler. Anayasa değişikliği dönemin cumhurbaşkanı tarafından veto edildi. Biz kararımızda ısrar edince mesele işte o zaman halk oylamasında kaldı. 
ABDULLAH GÜL'ÜN MEMLEKETİNDE DAVA VE KARDEŞLİK VURGUSU
Sayın Abdullah Gül ile son derece uyumlu başarılı bir dönemi yaşadık. Tabi bu süreci hazmedemeyenler devamlı nifak tohumlarını ektiler. Ülkemiz için devletimiz için yaptıklarımızdan dolayı hep fitne sokmaya çalıştılar. Bunlardan bir tanesi de Bahçeli. Sayın Cumhurbaşkanımızı çok seviyor biliyor musunuz? Acaba bu araya nasıl fitne atabilirim… “Tesadüfen başbakanlığa gelmişsin orada dur işte” diyor. 
Bizi pusuya düşürmeye çalıştılar ama başaramadılar. Biz cihanı titreten Osmanlı çınarının kollarıyız. Bizim davada arkadaşını satmak, yolda bırakmak yoktur. İsimler fanidir baki olan davadır.
Biz nifak için pusuda yatanları sevindirmeyeceğiz Bahçeli'yi sevindirmeyeceğiz. Kılıçdaroğlu gibi tiplere prim vermeyeceğiz. Bunlara 3 tane koyun teslim et kaybederler. 
EKMEL BİLYELERİ İYİCE DAĞITMIŞ
Biz çarkçı Kemal'i biliyorduk ama bir de çarkçı Ekmel çıktı. Ordu'da AK Parti'den seçilmiş olan birisini takdim ederken AK Partili Ertuğrul Özkök dedi herhalde Ertuğrul Özkök kalp krizi geçirmiştir. Ekmel iyice bilyeleri dağıtmış durumda.
KADASINI ALDIKLARIM
Kadasını aldıklarım bu iş Kayseri'de bitmiştir. 10 Ağustos'ta sandığa giderek milletin adayını cumhurbaşkanı yapacaksınız.
Erdoğan ezan okunurken konuşmasına ara verdi.
Kardeşlerim başörtülü, başı açık, Türk, Kürt, alevi ,sünni, ayrımı yok. Birlikten çokluk doğar. Kılıçdaroğlu' alevilikten korkma açıktan söyle diyorum kalemşörleri hemen devreye giriyor. 
Güneydoğu'da silahlı örgütün uzantısı olan parti maalesef ki benim partimin meclis üyelerini tehdit ettirerek istifa ettirmeye çalışıyorlar.
KADINLAR SORDU BAŞBAKAN ERDOĞAN CEVAPLADI
Bugün konuştuğum Yardımcı Doçent Bir hanım kardeşimiz bana teşekkür etti. Başörtülü olarak okuyamadığım okulumda ders verebiliyorum dedi. Yine bir doktor başörtülü olarak çalıştığı için teşekkür etti.

Kayseri Ankara ve Sivas YHT hattının projesi hazırlık aşamasında. 

Özgür iradeyle yeni Türkiye güçlü Türkiye için oylarınızı kullanın. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Söz nerdeeee ??? - 4 yıl önce
Nevşehir e getirecek haliniz yok ya gidin oraya buraya vaay halinize vaay
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
başbakanımız yerel seçimlerde de gelmedi. hani demirel'in şapkamı yollasam oy yollar zavallılar dediği gibi. olay ne yerel seçimlerde ne cumhurbaşkanlığında gelmedi erdoğan bekleriz...
Avatar
hasan - 4 yıl önce
atakan kardeş adam çok yere gitmedi napsın 81 parçaya mı bölünsün her gün televizyondan takip ediyoz zaten gelse bu sefer dersinki masrafa bak illa bişey bulucan takıntı yapma akp li ol kurtul
Avatar
göreçeksin - 4 yıl önce @siyasi yorumcu atakan
hele makama bir geçsin o zaman nevşehirin adını bile unutur