banner461
banner195

Başbakan Erdoğan’ın Sırrı İşte Bu Fotoğraflarda…

Türk siyasi tarihinde oylarını 3 dönem üst üste artırarak kesintisiz 11 yıl iktidarda olan AK Parti'nin başarısındaki en büyük pay şüphesiz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ait. Peki bu başarının sırrı ne?

Başbakan Erdoğan’ın Sırrı İşte Bu Fotoğraflarda…
07 Şubat 2013 Perşembe 12:15

banner143
Basbakan Erdoagan Başarısı ve Büyük Sevgisinin Sır
İlgili Galeriye Git
banner134

 Bilimsel olarak bir açıklaması yok.. Ancak son 3 seçimde oylarını onun partisine teslim eden vatandaş onu kendinden sayıyor, o ise vatandaşın her zaman yanında olmayı seviyor.

Devletin en üst seviyesi ile halkın bu kadar birbirine yakın olduğu bir dönem daha önce hiç yaşanmadı.Her defasında biz Milletin Efendisi değil Hizmetçileriyiz diyen Başbakan Erdoğan çizdiği profil ile vatandaşlarımızın büyüksevgisini ve  takdirlerini topladı.

Bazen sokakta, bazen de davet edildiği evde onlarla muhabbet seviyor.. Sokakta karşılaştığı bir çocuk bazen onun doğum günü için evine çağırıyor, bazen de yaşlı bir teyze onu evine çay içmeye içmeye çağırıyor. Bazen Basına bir simit uzatıyor bazen bir çocuğun elini öperek alnına koyuyor...

Şimdilerde ise Bu Fotoğraf Tüm Türkiye ve Nevşehir de ki bazı siyasilerimizede örnek olmasını diliyoruz.

Başbakan Erdoğan ın Belki de başarının sırrı bu fotoğraflarda;


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fahri çerçi - 5 yıl önce
yer kalmadığından yorum yarım kaldı...sayin belada .nevşehir il halk kütüphanesinde ve internet sitesindebulunan acizane yazmış olduğum..nevşehir tarihi ve damat ibrahim paşa adli kitabi okumanizi tavsiye ederim...nevşehirlinin adini tarihe altin harflerle yazan veziriazam cennet mekan damat ibrahim paşayi tanimaniz için...