banner461
banner195

Başbakan Yıldırım’ın Nevşehir programı belli oldu

Başbakan Binali Yıldırım Yarın Nevşehir’e gelerek AK Parti İl Kongresi’ne katılacak.

Başbakan Yıldırım’ın Nevşehir programı belli oldu
05 Ocak 2018 Cuma 12:03

banner143
banner134
AK Parti 6. Olağan İl Kongresi 6 Ocak Cumartesi günü ilimiz Nevşehir'e gelecek olan Başbakan Binali Yıldırım'ın programı belli oldu.
06 Ocak Cumartesi Günü saat 12.00 da Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonunda Yapılacak olan, AK Parti Nevşehir 6. Olağan İl Kongresi'ne katıldıktan sonra Valilik ve Belediye’yi ziyaret edecek olan Başbakan Yıldırım daha sonra ise sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri, sanayici ve işadamları ile Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasında yemekte biraraya gelecek. ( Proğram kesin saati ayarlanıyor) Başbakan Yıldırım'ın Saat: 16.00 da düzenlecek olan Kırşehir Kongresine katılmak üzere ilimizden ayrılacak.
...................................
6 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 12.00 de Damat İbrahim Paşa spor salonunda partisinin 6.Kongresine katılacak. Burada Partililere hitap edecek olan Başbakan Binali Yıldırım daha sonra  13.30 ‘da Nevşehir Ticaret ve Sanayi  Odası’nın yemeğine katılacak. Yemekte Başbakan Yıldırım’a Ekonomi Bakanı Bülent Tüfenkci , AK Parti Genel başkan yardımcısı Hayati Yazıcı, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’da  eşlik edecek. Başbakan,sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve  iş adamlarıyla birlikte öğle yemeğini yedikten sonra Kırşehir’e hareket edecek.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.