banner461
banner195

Basın Yanlış Biliyor

Cumhuriyet Halk Partisi il başkanı Mehmet Değirmenci, kendisinin atandığı ve il teşkilatında ne zaman kongre yapılacağı yönündeki soruya cevap verdi.

Basın Yanlış Biliyor
18 Ağustos 2014 Pazartesi 17:17

banner143
banner134

 Basın Yanlış Biliyor

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi il başkanı Mehmet Değirmenci, kendisinin atandığı ve il teşkilatında ne zaman kongre yapılacağı yönündeki soruya cevap verdi.

Eski il başkanı Ahmet Göktaş’ın görevinden istifasının ardından il yönetiminde yapılan bir seçim sonrasında kendisinin bu göreve geldiğini söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, “Ben atanmış bir il başkanı değilim, seçildim” dedi.

Değirmenci, “Öncelikle bir konuya açıklık getirmek isterim. Sayın eski il başkanımızın il dışındaki bir görevi nedeniyle görevinden istifa etmesinin ardından göreve ben seçildim. Ben genel merkez tarafından atanmadım. İl Yönetiminde yaptığımız bir seçim sonrasında ben seçildim ve genel merkezde bu kararı onayladı. Dolayısıyla 2015 Yılı Temmuz ayına kadar Nevşehir’de il kongresinin yapılması söz konusu görünmüyor. 2015 Haziran ayında yapılması beklenen genel seçimlerin ardından büyük bir olasılıkla il ve ilçe kongrelerinin tekrar yapılması söz konusu olacaktır” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.