banner461
banner195

Başkan Açıkgöz’den Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kurban Bayramı münasebetiyle verdiği mesajda tüm İslam Aleminin ve Nevşehirlilerin mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Başkan Açıkgöz’den Kurban Bayramı Mesajı
03 Ekim 2014 Cuma 18:39

banner143
banner134

Ak Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kurban Bayramı münasebetiyle verdiği mesajda tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Nevşehir Gündemin Adresi www.fibhaber.com Haber servisimize yaptığı açıklamada Başkan Açıkgöz, Kurban Bayramının Tüm islam alemine ülkemize ve Nevşehirimize barış, huzur ve kardeşlik ortamının tesisine vesile olmasını dileyerek şunları söyledi;

“Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını tebrik eder, barış, huzur ve kardeşlik için ülkemize refah getirmesini temenni ediyorum. Güçlü ekonomisiyle dünyada söz sahibi olma yolunda ilerlerken gündem belirleyen konuma gelmiş dünyada herkesin gıpta ile takip ettiği Davos’u ayağına getiren bir ülke haline gelmesi ve daha da büyüyerek dünyanın en büyük ekonomileri arasına girme gayreti ile çalışmasının ve yine bu çalışmada yolunun açık olmasıyla İslam ülkelerine rehberlik yapmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.