banner461
banner195

Başkan Aksoy'dan ’8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ mesajı

AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Bülent Aksoy, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Aksoy'dan ’8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ mesajı
08 Mart 2018 Perşembe 06:26

banner143
banner134
AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Bülent Aksoy, yayınladığı mesajında; Gerek kurtuluş mücadelesinde ve gerekse Cumhuriyetimizin kuruluşunda kadınlarımızın yaptığı fedakarlıklar halen hafızalarımızdadır. Kadınlar, bizim topraklarımızda hem toplumun hem ailenin temelidir. Bir anne, bir eş, bir evlat olarak kadın toplumu dönüştüren ve istikamet verendir.
‘Cennet annelerin ayağının altındadır’ sözünü ilke edinip, annelerimize olan sevgi, saygı ve hoşgörüyü tüm kadınlara yönelik göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün başta Derinkuyu'lu kadınlarımız olmak üzere, tüm dünyada ve ülkemizde her türlü bedeni ve ruhi şiddetten uzak, adalete, eşitliğe, barışa ve huzura katkı sağlayıp, geleceğe güvenle bakmamıza vesile olmasını temenni ediyor, güçlü omuzlarında Türkiye'yi yükseltecek kadınlarımızın gününü en samimi duygularımla kutluyorum.
Kadınlar için önemli olan bu günün yılın 1 günüyle sınırlı kalmaması dileğiyle kadına şiddetin olmadığı, saygıda kusurun edilmediği çevremizde açan en güzel çiçekler olan tüm kadınlarımızın "8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.