banner461

Başkan Çekiç, Gaziantep’te

Kaymaklı Belediyesi, Gaziantep’i Geliştirme Vakfı ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin koordinasyonuyla gerçekleştirilen bölgenin kapsamlı gastronomi etkinliği olan, Michelin yıldızlı restoran şefleri festivale katıldı.

banner503
Başkan Çekiç, Gaziantep’te
14 Eylül 2019 Cumartesi 13:40

banner143
banner134

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç’in de katıldığı etkinlikte Kaymaklı’nın patentli ürünü kuru kaymak ziyaretçilere ikram edildi. Başkan Çekiç, kuru kaymakta pazar arayışlarının devam ettiğini belirtirken, gastronomi ile ilgili böylesine kapsamlı bir etkinlikte kuru kaymağı tanıtmanın önemine dikkat çekti.

Başkan Çekiç: “Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin hanımefendinin özel davetleri ile geldiğim Gaziantep’te önemli görüşmeler sağladık. Daha önce de geldiğimiz. Gazişehir’de bu kez kuru kaymağımızı dünyaca ünlü şeflere anlatmak istedik ve olumlu sonuçlar aldık. Desteklerinden dolayı göreme Belediye Başkanımız Ömer Eren’e ise özel bir teşekkür etmek istiyorum. Göreme ve Kaymaklı olarak her platformda Kapadokya’mızı ve Nevşehir’imizi tanıtmak için güç birliğimiz devam edecektir” dedi.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.