banner461
banner195

Başkan ÇELİK AK PARTİ DEN Aday Adaylığını Açıkladı

Belediye başkanı Erdoğan ÇELİK Ak Parti İlçe Başkanlığında yapılan toplantıda, aday adaylığı başvuru dosyasını ilçe başkanı Ahmet Ensonra'ya teslim etti.

 Başkan ÇELİK AK PARTİ DEN Aday Adaylığını Açıkladı
26 Ekim 2013 Cumartesi 13:06

banner143
banner134

 Başkan ÇELİK AK PARTİ DEN Aday Adaylığını Açıkladı

Çelik; Aday adaylığı başvuru sırasında yaptığı konuşmada ' hizmetlerin devamlılığı, kurumsallaşmanın devamlılığı ve projelerin devamlılığı için yeniden bu göreve talibiz' dedi. 
2004 yerel seçimleri öncesinde bitik bir belediye konumunda olan Kozaklı yı şantiyeye çevirdiklerini belirten başkan ÇELİK ; Şöyle devam etti. Biz 2004 yerel seçimlerinde halkımızın teveccühü ile bu göreve başladık. Bu süre içerisinde elbette ki hassasiyetlerimiz , vatandaşlarımızın beklentisi, şehrin hem ihtiyaçları hem geleceği ile ilgili çalışmalara öncelik verdik.
Temelde nüfusu düşük, ekonomik göstergeleri yetersiz bir ilçedeyiz. Aynı zamanda da onlarca yılın birikmiş alt ve üst yapı ihtiyaçları vardı.
Belediyenin de hem kurumsal kimliği hem de bütçe durumu fevkalade olumsuz noktada almıştık. Geride bıraktığımız on yıllık süreçte ilçemizin üzerinde oluşan olumsuz intibayı kaldırmış, Nevşehir in yıldızı parlayan ilçelerinden biri konumuna
getirmiş bulunuyoruz. Bu bağlamda ilçemiz, her bölgesinde dev gibi inşaatlar ve yatırımlarla adeta bir şantiyeye dönüşmüştür. 
Daha yaşanılabilir refah ve modern bir kozaklı için sizlerden gelen destekle Kozaklımızın gelişim çizgisi hep yukarı olacak. Bütün halkımızla hizmet yolunda birlik ve beraberlik içinde bundan sonra da yürümek azmı ve kararlılığında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz dedi.  Kozaklı gelişiyor Kozaklı değişiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kozaklı - 4 yıl önce
Artık akıllandık, anladık. Yeter diyeceğiz .
Avatar
Kaplıca - 4 yıl önce
bırakın allahınızı seviyorsanız söz ver ver herkese. güzel götür oy felan yok esnafa çık bakalım ne diyorlar
Avatar
görünen köy - 4 yıl önce
başkanım allah yolunu açık etsin güzel hizmetler yaptın yapmayada devam edecegine inanıyoruz
Avatar
ahmet - 4 yıl önce
durmuş turhal lise mezunu ve halkla diyologu yok,erdogan başkan 2 dönem tecrube kazandı üniversite mezunu ve 20 yıllık siyasettçi halkla ilişkısı çok iyi aday olması kozaklı için büyük kazanç hayırlı olsun
Avatar
KOZAKLIDAKİ AKP LİLER - 4 yıl önce
kozakli da tüyü yetmemiş yetimlerin haklarini çaldiniz,allah katinda da kul önünde de bunun hesabini vereceksiniz.her ikinizde.akepe ye verdiğim oylarim haram olsun.hakkimi da helal etmiyorum.şimdi mhp ve günay özcan diyeceğim.
Avatar
kozaklım - 4 yıl önce
başkanım sizsiz kozaklı zaten olmaz. hizmetlerinizden cok memnunuz. allah ne muradınız varsa versin. aday olmasaydınız cok üzülürdük. calışmalarını devamı için hayırlı olsun başkanım... kozaklının gönüllü vatandaşı
Avatar
halktan biri - 4 yıl önce
seni yarada kurban olurum ablam. senin sayende mahallemize sıcak su geldi ısındık. allah razı olsun.. senin yoldayız erdogan... hizmetlerin devamı icin..
Avatar
tayfur - 4 yıl önce
baskanimiz yolunuz acik olsun, hizmetiniz hep ta edilmistie. kozakli olara k hep arkandayiz.senin dürüslügun ve azmin kozakli icin ön planda hayirli olsun erdogan celik cok mutluyuz