banner461
banner195

Başkan Cingil Yeniden Görevine Başladı

30 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından yeniden Göreme Belediye Başkanlığı görevine getirilen Nuri Cingil, Belediye önünde düzenlenen törenle yeniden görevine başladı.

Başkan Cingil Yeniden Görevine Başladı
02 Nisan 2014 Çarşamba 16:22

banner143
Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil  Yeniden Görevine Başladı
İlgili Galeriye Git
banner134

30 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından yeniden Göreme Belediye Başkanlığı görevine getirilen Nuri Cingil, Belediye önünde düzenlenen törenle yeniden görevine başladı.

Belediye önünde düzenlenen törene Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil ile beraber Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende konuşan Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, teveccüh göstererek tekrardan Belediye Başkanlığı görevine veren vatandaşlara teşekkür etti. Cingil, “Bu bir yarıştı ve bizler bu yarışta barış içerisinde çalıştık. Hiç kimseyi ayırmadık herkesi kucakladık. Teveccühleri ile yeniden bu görevi bizlere veren hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu zamana kadar yaptığımız çalışmalar yapacaklarımızın teminatıdır. Geçtiğimiz 5 yılda yaptığımız çalışmaların daha fazlasını Allah’ın izni ile bu dönemde yapıp gerçekleştireceğiz. Biz sizlerin desteği ile daha çok işler yapacağız. Kasabamızın kalitesini daha da artırarak hak ettiği en güzel, en özel yere getireceğiz. Bize oy versin vermesin, bizim görüşümüzden olsun olmasın, önceki dönemimizde olduğu gibi hiç kimseye ayrım yapmadan yolumuza devam edeceğiz. Belediye Başkanınız olarak başta benim ve sonra belediyemizin kapısı bu kasabada yaşayan herkese, yoldan geçen bir yolcuya dahi her zaman açık olacaktır. Burası sizin yerinizdir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz birlikte Göreme’yiz ve birlikte bir gücüz” diye konuştu.

Törene konuşmaların ardından Hafız Mahmut Kemikkıran hoca tarafından Kur’an okundu ve dua edilerek devam edildi. Duaların ardından tekbirlerle kurban kesildi. Daha sonra Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil kendisi için hazırlanmış olan yaş pastayı kesti.

Tören Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil’in tebrikleri kabul etmesi ile sona erdi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa Taş - 4 yıl önce
allah yardımcın olsun başkanım. bu senin hakkındı zaten rabbim utandırmasın