banner461
banner195

Başkan Ertaş ve Çavdar’dan Nevşehir Milletvekillerine hayırlı olsun ziyareti

Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş Ve Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Ertaş ve Çavdar’dan Nevşehir Milletvekillerine hayırlı olsun ziyareti
23 Aralık 2015 Çarşamba 23:20

banner143
Acıgöl ve Derinkuyu Heyetinden Nevşehir Milletvekillerine Hayırlı Olsun Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134
Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş Ve Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e makamlarında ayrı ayrı ziyarette bulunarak görevlerinde başarılar dilediler. 

Belediye Başkanları Ertaş ve Çavdar, 1 Kasım genel seçimlerinde göreve seçilen Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’i TBMM’de makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Ziyarette Acıgöl İlçesi ve Yazıhüyük Beldesinin eksiklikleri ve ihtiyaçlarını milletvekillerine ileten Belediye Başkanları Ertaş ve Tiftik'e Milletvekilleri vatandaşlarımıza hizmet için üzerimize ne düşüyorsa hazırız dediler.

Belediye Başkanları günün anısına Milletvekillerine hediyelerini takdim ettiler.

Ayrıca Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş Ve Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar'ın Nevşehir Milletvekilleri ziyaretlerinde AK Parti Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan Gül, İl Genel Meclis Üyeleri Musa Mutlu, Abdüsselam Göltaş ve Ak Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Halil Aksüt'de eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.