banner461
banner195

Başkan Mustafa Dursun dan Yalanlama

Seçimlere saatler kala MHP Kadın Kolları tarafından ‘’ Mustafa Dursun İlçemize 3200 Mülteci gelmesine izin vermiş’’ diye el broşürü dağıtmasına,AK Parti Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun dan ANINDA yalanlama geldi.

Başkan Mustafa Dursun dan Yalanlama
29 Mart 2014 Cumartesi 15:35

banner143
banner134

 Seçimlere saatler kala MHP Kadın Kolları tarafından ‘’ Mustafa Dursun İlçemize 3200 Mülteci gelmesine izin vermiş’’ diye el broşürü dağıtmasına,AK Parti Gülşehir  Belediye Başkanı  Mustafa Dursun dan yalanlama geldi.

 

Gülşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Dursun, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘’ böyle alçakça iftiralara halkımız asla itibar göstermeyecektir. Böyle bir konu ne konuşuldu ne görüşüldü. Tamamen seçmenlerin kafasını karıştırmak uğruna yapılmış asılsız tamamen iftira ve dedikodularla ortaya konulan iddialardan ibaret bir haberdir ’’ dedi.

 

Mustafa Dursun, tüm Gülşehir halkına seslenerek, seçimlerin sükûnet içerisinde, kardeşlik içerisinde geçmesini dileyerek, ‘’ Hepimiz Bu memleketin insanlarıyız. Lütfen sağduyulu olun ‘’ çağrısı yaptı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gülünür - 4 yıl önce
yalanlama değil de yalakalanma olmasın...
Avatar
yav he he - 4 yıl önce @gülünür
hiç aklına yatıyomu buraya 3200 mülteci gelmesi bre akılsız
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 4 yıl önce
kalkinma partisi ise her turlu oyun hile vardir bunda suphesi olan varmi onlari enson 17 aralikta gordunuz degilmi? onlar abdessiz namaz bile kilarlar kalkinma partisi
Avatar
adam - 4 yıl önce
birazcık adam olun bir kere mhp bu kadar menfatini davasının önüne getiremezdi mansur gibi yazıklar olsun bundan sonra anladımki mhp nin davayla alakası yok mhp bitmiştir benim için boş atacam tüerkeş sizden msurdan devlet bahçeliden hakkını isteyecek muhsin başkanda yakanıza yapışacak
Avatar
mahir - 4 yıl önce @MAHIR GEZMIS TUZKOYLU
laf konuşuyom diye sapıtma ne konuştuğunu önce bil terbiyesizlik yapma kendini alçaltıyorsun
Avatar
dellerli - 4 yıl önce
Geçmişe deyil gelecek bakalım herkes menfaat peşinde elli elli yüz biz dellerliyiz