banner461
banner195

Başkan Süslü’nün Yeni Dönemde Öncelikleri

Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde Ak Partinin yeniden aday gösterdiği Belediye Başkanı Osman Süslü, yeni dönemde önceliklerini belirledi.

Başkan Süslü’nün Yeni Dönemde Öncelikleri
10 Mart 2014 Pazartesi 19:57

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde Ak Partinin yeniden aday gösterdiği Belediye Başkanı Osman Süslü, yeni dönemde önceliklerini belirledi.

Tekrar göreve seçilmeleri durumunda üzerinde hassasiyetle duracakları projelerin ön hazırlıklarının tamamlandığını ifade eden Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, 4 önemli projenin hayata geçirilmesi ile Uçhisar’ın daha güzel bir görünüm de kazanacağına değindi.

Başkan Osman Süslü, “Halkımız yeni dönemde bize teveccüh gösterirlerse bizde bazılarını geçtiğimiz dönemde başlattığımız projelerimizin devamını getireceğiz, bazı yeni projelerimizi de tek tek hayata geçirmek için çaba içerisinde olacağız. Örneğin Kale ve civarında başlattığımız çevre düzenleme çalışmalarımız yeni dönemde de sürecek. Cevizli mevkiindeki çalışmalarımızın yanında Karlık Mevkiindeki çalışmalarımıza da bu dönemde başlayacağız. Bu projelerimizi gerekli makamlara onaylattık ve gerekli ödeneklerini de hazırladık. Öte yandan beldemizde Güzel Sanatlar ve Spor lisesinin açılması konusundaki çalışmalarımız bu yeni dönemde olumlu sonuç verecek ve beldemize önemli bir eğitim kurumunu kazandırmış olacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
galatasaray - 4 yıl önce
osman süslü yü beğenmeyenler . aynı kasabada yaşıyoruz dışarda medeniyet namına gördüğünüz şeylerin yüzde 90 ını osman bey yaprı kalan yüzde 10 da peribacası zaten. kimi kandırıyosunuz ya.
Avatar
VAY BE... - 4 yıl önce
bu söylenenler daha önceki̇ seçi̇m vaadi̇nde vardi. ancak, elektri̇kler kesi̇ldi̇ği̇nden ödevi̇ni̇ yapamamişsin. sana ödevleri̇ni̇ zamaninda yapmadiğindan, hal ve gi̇di̇şten sifir aldin. bu durumda okuldan atilacaksin.
Avatar
UÇHİSAR - 4 yıl önce
sayin başkan iyi güzel söylüyorsun da 5 yıldır aklın neredeydi. seçim zamanı mı aklına geldi bunlar, 5 yılda ne yaptın ki, kaya oteli hissesini aldın mecburiyetten aldın (izaleyi şuur a vermeseydi çardak muhtari alacağin yoktu) belediye binasini yaptın mecburen, yapmasaydin defterdarlik binayi elinden alacakti. mahallelere fırın yaptın, bu proje zaten mustafa zühal'in projesiydi. hayır çeşmeleri yaptırdın akan suyun bedeli belediyeden karşılanıyor. çeşmeyi her on vatandaş tan biri zaten yapardı. uçhisar girişini çimlendirdin suyu ve araçlar belediyeden dünya kadar personelin var dışarıya sulama için para veriyorsun. fatih caddesine çam diktin ertesi yıl söktün. pazar yeri yaptın yükseklik maaşallah 10 metre var herhalde altın dursan da yine ıslanıyorsun yağmurda. çarşıya dükkan yaptın, sanki burası marmaris gibi dükkanların bacası yok. ne yaptın başkan yaptıklarınında düzeni yok. tek yaptığın boz yap......senle bu dönem daha olmaaaaaaz başkan olmaz
Avatar
aşiret - 4 yıl önce
yeni döneme seni kumda oynatacağız, başkan tarihi bir fark yiyeceksin. akp yetkilileri yaktınız ucasarımızı...
Avatar
nuri - 4 yıl önce
güzel sanatlar lisesimi ? salla bakalım kim inanacaksa bitmişsin sen ama partiyide bitirmişsin uçhisarda ne o bayrakların rezilliği yerlerde sürünüyor. nerde meclis üyelerin nerde teşkilat. bu bitmişliğin işaretidir. inan insanları yanından uzaklaştırmışsın. dört tane menfaatçi ile bu kadar olur kardeş kusura bakma...
Avatar
Uçhisar - 4 yıl önce
sayın süslü sana verilen 5 sene azmı geldi? kafana lokum sandığımı düştü? cevizli valilik bünyesinde devam eder senin uğraşmana gerek yok. yenimi yatırım işleri aklına geldi.kale civarında çevre düzenlemesi yaptık dedin nezaman yaptın utan be yalan söylemeye.koruma amaçlı imar planı tama bakanda imzada diye uçhisar nelediye sitesinden halkımıza müjde dedin bu 1,5sene hatta 2 seneye yaklaştı.demekki bakanın imza sümeninde imzalayacağı çookk evrak varki uçhisar belediyesinin evrakına daha sıra gelmedi.sen yalanı du değirmeninde öğütmeden vazgeçsen iyi olur. yeterlaaaaa gayrııı millet enayi değil.bahaneler üretme
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
osman sana birileri dediki bu çocuk bu (kağnıyı çamurdan çıkartamaz) dediler biz yokk bu temiz düğrüst yemez içmez çalışkan dedik. sen bizi mahçup ettin seni sağunduğumuz tüm özellikleri yani yasak olan; hak'ın yani allahın yasak ve aharam kıldığı ne varsa halkın kınadığı ve uygusuz gördüğü ne tür işler varsa hepsinide sen yaptın.bizi millete mahçup ettin sana oy verdiğime bin pişmanımmmm sen belediyeyi makamı kaldıramadın hamut sana 2 numara büyük geldi.
Avatar
Uçhisarlı - 4 yıl önce
osman abii buna ne derler sen bilirmisin? geçti borun pazarı sür eşeğini niğdeye. ikinci tabir ise uyanda balığa gidelim. üçüncüsü ise iş işten geçti tavşan yamaca geçti. sabahh oldu sabahhhh. ikindinden sonra dükkan açma sana birçokk ata sözü ibretlik osmanım kuzummmmm