banner461
banner195

Başkan Tanrıver : “ 1 Kasım Dirilişin Seçimidir “

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver, seçim çalışmalarını değerlendirerek, 1 Kasım seçiminin Türkiye için çok önemli olduğunu söyledi.

Başkan Tanrıver : “ 1 Kasım Dirilişin Seçimidir “
28 Ekim 2015 Çarşamba 23:18

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver, seçim çalışmalarını değerlendirerek, 1 Kasım seçiminin Türkiye için çok önemli olduğunu söyledi.

Seçime sayılı günler kaldığını belirten Başkan Tanrıver, “1 Kasım seçimlerine sayılı günler kaldı. 7 Haziran sonrasında ülkemiz adeta koalisyon dönemlerindeki kaos ortamına çekilmek istendi. Ülkemizde 13 yılda sağlanan siyasi istikrar ve ekonomik istikrar hızla bozulmaya başladı. Ülkemizin karşı karşıya kaldığı kriz bugün itibari ile meseleyi milletvekili genel seçimlerinden öteye taşıdı.

Bu itibarla, artık 1 Kasım seçimleri memleket meselesidir. İçeriden ve dışarıdan tüm oklar bir hedefe yöneldi, hedef Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsında 13 yılda önemli bir büyüme yakalayan devletimiz ve onun asli unsuru olan yüce milletimiz oldu. Büyük bir tarihi geçmişi olan aziz milletimizin son 13 yılda elde ettiği kazanımlar tüm dünyanın gözünü ülkemize çevirdi. Dünya biliyor ki, bu aziz millet bir kez ayağa kalktıktan sonra bir daha durdurulamayacaktır. Bu sebeple 13 yıldır girdiği her seçimde milletimizin desteği ile iktidarı, millete olan mesafe ile övünen elitlerden alıp milletin hizmetine sunan AK Parti hedef haline gelmiştir.


Ancak, milletimizin kurduğu parti olarak biz hiçbir zaman yetkimizi milletimiz dışında kimseyle paylaşmadık. Tam da bu yüzden tüm dünyanın ve ülkemizdeki taşeron örgütlerin hedefi haline geldik. Ama şu bilinmelidir ki, biz sırtımızı önce Allah’a, sonra milletimize dayayarak hizmet üretmeye devam edeceğiz. 2002 yılından bu yana başta siyasi istikrarı sağlayan hükümetimiz, hızla ekonomik istikrarı sağlamıştır.

İş adamlarımızın, esnafımızın ve tüccarımızın yanında yer almıştır. Devletimizin kaynaklarını bir takım grupların elinden alıp milletimize devrederek hızla kalkınmaya başladık. Esnafımızı, tüccarımızı iş adamlarımızı yurt içi ve yurt dışında ticarete yönlendirdik. Devletimizin kaynaklarını, teşvik yasaları ile bu kaynakların asıl sahiplere aktardık. Neticede onların, yani milletimizin kendine güvenini yeniden temin ettik. Özgüveni yerine gelen müteşebbislerimiz hızla işletmelerini büyüttüler ve yeni yatırımlar için planlarını yaptılar.


Ama 7 Haziran sonrasında çıkan sonuçla tek başına iktidar kurulamadı. Ülke, 13 yıllık kazandığının yaklaşık yüzde 25-30’nu şu son 4 ay içerisinde hızla kaybetti. Alın teri ile 13 yılda kazanılan varlığımızın önemli bir kısmı 4 ay gibi kısa bir sürede bir sürede faiz lobisinin cebine aktı. Ancak milletimiz 1 Kasım’da bu 4 aylık gidişe dur diyecek ve yeniden kendi iktidarını belirleyecek. Yeniden kendi iktidarını belirleyerek geleceğini sahiplenecektir” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.