banner421
banner461
banner195

Başkan Ünver AK Parti Gençlik Kolları İle Buluştu

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'in katılımıyla gerçekleştirildi.

Başkan Ünver AK Parti Gençlik Kolları İle Buluştu

banner143
Başkan Ünver AK Parti Gençlik Kolları İle Buluştu
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Gençlik Kolları tarafından haftalık olağan toplantısı parti il binasında yapıldı.Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Nevşehirli AK Parti Gençlik Kolları ile bir araya geldi.


AK Parti Gençlik Kolları yönetim kurulu toplantısına katılan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, gençlerin sorularını yanıtladı. 
 
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver gençlere Nevşehir Belediyesinin yaptığı çalışmaları anlattı. Gençliğin önemine değinen Başkan Ünver siyasi geçmişini gençlerle paylaşarak önemli bilgiler verdi.
 
AK Partili gençlerin sorularını yanıtlayan Başkan Ünver, Nevşehir Belediyesinin önümüzdeki dönemlerde yapılacak projeleri anlattı. Belediye Başkanı Hasan Ünver toplantı sonrasında gençlerle fotoğraf çekildi. 
AK Parti Gençlik Kolları Basşkanı Av. Mustafa Rauf Yanar Belediye Başkanı Hasan Ünver'e katılımları ve paylaşımları için teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KONFERANS - 3 yıl önce
nasil parke taş döşeni̇r memleteki̇n bi̇r ucundan bi̇r ucuna konferasi verseymi̇ş
Avatar
ak genç - 3 yıl önce
nasıl parke döşendiğini değilde bu memlekete nasıl sevdalı olduğunu, nasıl bir hizmet aşkının olduğunu bu memlekete ak icratların daha neler yapılacağını dahası nevşehiri tarhinde görülmemiş bir şehir hüvveyetine nasıl kavuşturabileceğini anlattı.. yaptığı hizmetleri anlatamazdı çünkü zaman yetmezdi..
Avatar
AK GENÇLİK - 3 yıl önce
hasan ünveri̇ tabi̇ ak gençli̇k savunacak kara gençli̇k deği̇lya
Avatar
kim - 3 yıl önce
hasan ünver yaptığı tek doğru icraatı anlatsın yeter, kendisi ne yaptıysa ya proje hatası yaptı, ya teknik olarak uygun değil,toki̇ konutlatrını toki̇ yaptı, kavşakları karayolları ha rıdvan köybaşı olmasa kendisi ne yapabilirdi şimdi neredeydi allah bilir