banner461
banner195

Başkan Ünver’e Sorduk “Sizden Bakan Olur mu?”

Genel seçimlere aylar kala Milletvekilliği aday adaylığı düşünüp düşünmediği konusunda kamuoyunda adından öncelikle konuşulan isimlerden biri olan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, geçtiğimiz günlerde bu konudaki bir soruya “Ben Hizmete Talibim” demişti. Peki Ünver’e göre kendisinden Bakan olur mu?.

 Başkan Ünver’e Sorduk “Sizden Bakan Olur mu?”
20 Ocak 2015 Salı 16:28

banner143
banner134
Başkan Ünver’e Sorduk “Sizden Bakan Olur mu?”  “O Halkımızın, Partimizin Bileceği Bir Şey”

NEVŞEHİR(MHA) Genel seçimlere aylar kala Milletvekilliği aday adaylığı düşünüp düşünmediği konusunda kamuoyunda adından öncelikle konuşulan isimlerden biri olan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, geçtiğimiz günlerde bu konudaki bir soruya “Ben Hizmete Talibim” demişti. Peki Ünver’e göre kendisinden Bakan olur mu?.

Milletvekilliği aday adaylığı konusunda değim yerinde ise “Ne kapıyı bastıran, ne de kırığı küstüren” Başkan Ünver, “Sizden Bakan olur mu, kendinizi ölçüp tarttığınız da Benden Bakan da olur” diyebiliyor musunuz?” sorumuza da büyük bir siyasetçi kıvraklığıyla cevap verdi.

Böyle bir soruya kendisinin cevap vermesinin yanlış olacağını dile getiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, kendisinden bakan olur mu sorusuna içerisinde bulunduğu davanın ve Partinin yanıt verebileceğini dile getirdi.

Ünver, “Bu soruya benim cevap vermem çok yanlış olur. Nihayetinde bakanlar da, başbakanlarda insan. Özellikle bakan ya da başbakan olsun diye yaratılmış insanlar değil. Kabiliyetlerine ve kapasitelerine göre görevler veriliyor ve onlarda bu görevlerini yerine getiriyorlar. Bakan olabilir miyim, o işi yapabilir miyim o davamızın, halkımızın ve partimizin bileceği bir şey” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hüseyin ç - 3 yıl önce
valla hemde bakanın kralı olur neyi eksik bizim başkanın vizyon var ufku geniş kültürlü siyaset adamı devlet adamı eeee daha ne istiyoruz inşallah meclise gider kıskananlar çatlasın
Avatar
adalet - 3 yıl önce @parkeci
bana ve benim gibilere bıraktıysan ve 10 yıldırda gelmiyorsan bir şey söyleme hakkında yok kardeşim sen benim ve benim gibilerine bırak zaten sizin gibi düşünenler bırakıp giderler.
Avatar
jale - 3 yıl önce
Olmamı. .
Avatar
kentsel yıkım bakanı - 3 yıl önce
bakan da olur çok da güzel olur.
Avatar
Sevinç - 3 yıl önce
bu davada ne görev verilirse hangi birim ne olursa olsun inanıyorum ki her görevin üstesinden alnının akıyla çıkacagına inanıyorum.
Avatar
Sultan - 3 yıl önce
hizmet aşkı içine dolan önceliği sadece ama sadece millet olan davasını içinde özümseyen gecesini gündüzüne katıp çalışan ufku geniş yeniliklere açık bir insandır. nevşehirli her zaman arkandadır
Avatar
iyibakan - 3 yıl önce
oyle bir bakan olurkiiii oyle bir baaakaaaan herkeste bakarrrr
Avatar
Hahahaha - 3 yıl önce
Niğdeli gazeteciden ANCA Nevşehir gibi geri kalmış bir yere muhtar olur. Gerçi Tayyip ve feto ülkenin sahibi oldu. Bundanda Yeraltı sehri Bakanı veya Toki Bakanı olur...