banner461
banner195

Başkan Ünver'i Böyle Hiç Görmemiştiniz...!

Nevşehir’de 25. si düzenlenen Ahiler Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Hasan Ünver'e Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü tarafından Ahi Baba kaftanı giydirildi ve Ahi Baba Şed’ i kuşatıldı.

Başkan Ünver'i Böyle Hiç Görmemiştiniz...!
18 Eylül 2012 Salı 17:20

banner143
banner134

 Nevşehir’de 25. si düzenlenen Ahiler Haftası kutlama etkinlikleri, Nevşehir Valiliği önündeki Atatürk Anıtına çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı.

Ahiler Haftası Kutlama komitesi tarafından geçen yıl Nevşehir’de Ahi Baba olarak seçilen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü tarafından Ahi Baba kaftanı giydirildi ve Ahi Baba Şed’ i kuşatıldı.

Ünver’in Ahi Baba giymesinin üzerine tüm gözler şaşkın bakışlar arasında Başkan Hasan Ünver’e çevrildi.
Ne dersiniz Ahi Baba kaftanı sizce de yakışmış mı...?

Bu bilinmez ama  Nevşehir esnaflarından Belediye Başkanı Sayın Ünver'e Nevşehir Esnafları olarak bir bardak çayımızı kahvemizi içmediniz halimizi hatrımızı sormadınız Allahtan Ahilik Haftası kutlamaları nedeniyle biz Esnafları hatırlayabildiniz diyerek kendisine farklı bir eleştiri getirdiler...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.