banner461
banner195

Başkan Ünver’in Gençlik Açılımı

30 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, tekrar göreve seçilmesi durumunda gerçekleştirmeyi planladığı çalışmalarla ilgili tüyolar vermeyi sürdürüyor.

Başkan Ünver’in Gençlik Açılımı
06 Şubat 2014 Perşembe 10:37

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 30 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, tekrar göreve seçilmesi durumunda gerçekleştirmeyi planladığı çalışmalarla ilgili tüyolar vermeyi sürdürüyor.

2004 – 2014 Yılları arasında gerçekleştirilen ve Nevşehir’in çehresini değiştiren Milyon TL’lik yatırımların ardından Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yeni dönemde gençlere yönelik projelere ağırlık vereceğinin sinyallerini gönderiyor.

Nevşehir il merkezinde değişik yerleşim alanlarında yer alan bilbordlara yerleştirilen afişlerde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Gençlere Söz Verdik, Birlikte Yöneteceğiz” diyor.

Yerel Seçimlere doğru önümüzdeki günlerde bu konuda Nevşehir belediyesi olarak hazırladıkları projeleri de kamuoyuna bir bir anlatması beklenen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in projelerini şehirde yaşayan binlerce gençte merakla bekliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BİR SORU - 4 yıl önce
soru 1: on yıldır kiminle yönettiniz?
Avatar
seyyah - 4 yıl önce
mhp adayı mehmet varol daha önce söylemişti bu söylemi. siz taklit mi ettiniz?
Avatar
10 yıldır? - 4 yıl önce
10 yıldır hangi genci kabul ettiniz. halka inmediniz. sizi sadece siyah makam aracınızda gördük. ben nevşehirliyim daha sayın ünver'i halkın arasında,araç dışında(seçimler hariç) hiç görmedim. ben öyle evine kapanan biri de değilim. pardon ama bu gerçek.
Avatar
mgc - 4 yıl önce
bu kelimeleri boşona sarf etme cunku bu halk bu kelimelere karnı tok yedigin yeter artık bırakta mehmet varol gelsın ben has akp li olarak munu dusunuyorum artık akp benım gozumde bıttı senın bu halkın içinde yerin yoktu bu saatten sonrada yok yeteeeeeeeeeeeerrrrr
Avatar
kaleli - 4 yıl önce
allah aşkına belediye başkanımız mal varlığını bir acıklasin tüm alesi ve cevresinin nevsehirde huzura ersin laf söz ortadan kalksin belediyenin borcunu,da aciklasin nevsehirli olarak ögrenmek hakkımız deyilmi.
Avatar
GENÇLİK. - 4 yıl önce
:)) üniversite genliğinin oyunamı göz diktin başkan 10 yıldır nerdeydin yokmuydu gençlik bunca zaman?gençler koşun göreve.
Avatar
araç içi - 4 yıl önce @10 yıldır?
araç içinde de göremezsin çünkü camları zift kaplı içeriyi görme ihtimali yok
Avatar
yok ki - 4 yıl önce
hiç lafa söze gerek yok nevşehirli sonuçda oylar hasan ünvere uzun lafın kısası oylar orayaa