banner461
banner195

Başkanı Rasim Arı'dan 15 Temmuz Mesajı

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Rasim ARI, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanı Rasim Arı'dan 15 Temmuz Mesajı
13 Temmuz 2018 Cuma 17:57

banner143
banner134

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Rasim ARI, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Arı mesajında şunları ifade etti; 15 Temmuz milletimiz için derin anlamların ifadesidir. Tarihte benzeri görülmemiş bir hainliğin, kendi vatandaşının canına kastedecek kadar gözü dönmüş bir caniliğin, aziz milletin namus saydığı tüm değerleri ayaklar altına almayı hedeflemiş ahlaksız bir ihanetin, karanlık gecesi olmanın yanında, milletimizin en aydınlık yarınlarının çok yakında olduğunun da tarih sayfalarına kazındığı destanın adıdır 15 Temmuz.

15 Temmuz bizlere, yüreğimizi dağlayan acılar yaşatmıştır! Ancak bunun yanında, milletçe büyük dersler çıkararak asla unutmamamız gereken benzersiz değerleri de yüreklerimize, zihinlerimize sonsuza dek silinmemek üzere kazıyan benzersiz bir milli değer olma niteliği taşımaktadır. Milletimiz için, “söz konusu vatan olduğunda gerisinin teferruat olduğunun” en güçlü ifadesi, birliğimizin beraberliğimizin, hainlikle değil yıkılmak, yara bile alamayacağının benzersiz kanıtıdır 15 Temmuz.

Milletimiz adına, Çanakkale Destanı, İstiklal Savaşı gibiemsali görülmemiş ölçüde büyük önemi haiz 15 Temmuz’un 2. yıl dönümü münasebetiyle, vatanımıza göz diken hainlere karşı cansiperane şekilde kendilerini gözünü kırpmadan kurşunların, tankların, topların önüne atan, askeri üniforma giymiş darbeci hain teröristlere karşı kahramanca mücadele eden aziz milletimizin kahraman fertlerine sonsuz şükranlarımı sunarım. Bu uğurda şehadet şerbetini içmiş kahramanlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, gazilerimize sonsuz şifalar diler, kendilerini en kalbi minnet, sevgi ve saygıyla selamlarım.  Allah milletimize bir daha böyle bir hainliği yaşatmasın...

                                                                                                                                   Gençlik Ve Spor Bakanlığı

                                                                                                                              Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı

                                                                                                                                                    Rasim ARI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.