banner461
banner195

Bayan Başkanı Kim Dolduruşa Getirdi?

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’deki siyasi partilerde il başkanlığını üstlenen üç bayan ismin siyaset arenasında ne yazık ki yeterince aktif olamadıklarını dile getirmiştik. Söz konusu haberimizle ilgili henüz iki bayan il başkanından hiçbir tepki alamadık. Ancak bir bayan başkan da habere birilerinin yanlış sözleri ile tepki verdi.

 Bayan Başkanı Kim Dolduruşa Getirdi?
22 Kasım 2014 Cumartesi 16:17

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’deki siyasi partilerde il başkanlığını üstlenen üç bayan ismin siyaset arenasında ne yazık ki yeterince aktif olamadıklarını dile getirmiştik. Söz konusu haberimizle ilgili henüz iki bayan il başkanından hiçbir tepki alamadık. Ancak bir bayan başkan da habere birilerinin yanlış sözleri ile tepki verdi.

Hatırlanacağı üzere haberimizde ilimizdeki siyasi partiler arasından Bağımsız Türkiye Partisinin il başkanlığına getirildiği belirtilen İkbal Şişman’ın ve Hak ve Eşitlik Partisi il başkanlığı Valilik Protokol listesinde de devam ettiği görülen Serap Karagöz’ün pasif siyasetleri ile ilimizde siyasete atılmayı düşünen bayanlara hiçte iyi bir örnek olamadıklarını dile getirmiştik.

Öte yandan aynı isimler arasında yer verdiğimiz İşçi Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay ise haberimizi il dışında olması nedeniyle Partililerinin telefonu ile duymuş. Atalay, haberin içeriğini sorduğunda kendisinin haberin içeriğinden ziyade yanlış yönlendirildiğini dile getirdi. Ve hafta başında Nevşehir’de bulunup konuyla ilgili açıklamada bulunacağını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.