banner461
banner195

Bazıları Gibi Koltuk Vekili Olmayacağız !

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı,Başkan Vekili Eyyüp Öz, ve MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol ve MHP İl Genel Meclis üyesi Haydar Çiftçi FİB Haber Merkezi ofisini ziyaret ettiler.

Bazıları Gibi Koltuk Vekili Olmayacağız !
07 Mayıs 2015 Perşembe 19:00

banner143
banner134
Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı,Başkan Vekili Eyyüp Öz, ve MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol ve MHP İl Genel Meclis üyesi Haydar Çiftçi  FİB Haber Merkezi ofisini ziyaret ettiler.

MHP Heyeti FİBHABER.COM'da...

FİB Haber.Com yöneticisi Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal ile MHP’nin seçim beyannamesi ve Nevşehir seçim gündeminin değerlendirildiği ziyarette konuşan MHP Nevşehir Milletvekili adayı Mehmet Varol ilginç açıklamalarda bulundu.


13 YILDIR NEVŞEHİR'E NE YAPTILAR? Ak Parti hükümetini ve Nevşehir’deki yerel yönetimleri eleştiren Mehmet Varol; Şimdi, bu hükümet 13 yıldır iktidarda, yaklaşık bir o kadar da  yerel yönetimlerde iktidardalar. Ben merak ediyorum ve buradan soruyorum. 13 yıldır Nevşehir’e ne yaptılar? Nevşehir için özel hangi projeleri oldu bir tanesini söylesinler. Eften püften devletin sıradan işleri haricinde Nevşehirli 13 yılda ne kazandı. Nevşehir’e kazandırdılar. Onlar alanda dolaşıyor, bizler de hemşerilerimle buluşuyoruz. Benim Nevşehirlim, Ürgüplüm, Acıgöllüm, Avanoslum, Derinkuyulum, Kozaklılım, Hacıbektaşlım ve Gülşehirlim merak ediyor.  13 yıllık bu Akp dönemlerinde görüyoruz, duyuyoruz..  Nevşehir için şunu yaptık, bunu yaptık diyemiyorlar. Çünkü… Yok, Yok, Yok”dedi. 

Varol: Nevşehir Turizmine sahip çıkılmasını istiyor.Nevşehirli Acemi Birliği istiyor. Nevşehir yamalı bohçalı değil adam gibi yollar istiyor.Nevşehir Üniversitesine sahiplenilmesini istiyor. Nevşehir Tarihine ve tarihi değerlerine sahip çıkılması korunmasını bekliyor.Nevşehir küslük değil birlik beraberlik istiyor.Nevşehir küçük esnafı can çekiştiriyor. Esnafına canlılık getirecek sözde değil özde ahilik ruhuna sahip çıkarak onlara hareketlendirecek yatırımlar bekliyor. İstihdam sağlayacı Fabrikalar istiyor. Nevşehir Acemi birliği istiyor.Ne yazık ki önceki seçilmişler oy isteme dönemleri haricinde bu konuyu ağızlarına bile almamaktadır. Verilen sözler hep havada kalmış, üşengeç bürokrasi ve Nevşehir adını meclis kürsüsünde dillendirmekten korkan vekiller yüzünden Nevşehir makus talihini yenememiştir.

Başta iken neden yapmadınız, sorularına kulaklarını tıkayıp aynı masallarla halkı uyutmaya çalışan vekiller şu an da halkın aynı masallara inanıp yeniden onlara oy vereceklerini düşünüyorlarsa yanılıyorlar.  Artık meydanı gerçekten vatan millet sevgisi ile dolu, Nevşehir de ticaret yapmış, Nevşehir de yaşamış, Nevşehirin gerçekten sorunlarını bilen adaylara bırakmalı ve bu şehrin kaderini daha fazla kötü yönde etkilememelidirler. Biz Milliyetçi HAREKET Patisi Adayları olarak bu millete, bu topraklara ve bu topraklar da yaşayanlara sahip çıkacağız, onların beklentilerini göz ardı etmeyecek, son dönemler de ki seçilmişler gibi koltuk vekili olmayacağız. Halkımız da bunu farkında ve bu sefer doğru kararı vererek MHP diyecek.’’ Dedi.


ADAMA "GÜNAYDIN" DERLER

Milletvekili Adayı Mehmet Varol FİB Haber Merkezindeki açıklamasının devamında; Ama şimdi ne yapıyorlar. 13 yıl iktidarda değillermiş gibi, vay şunu yapacağız, vay bunu yapacağız diyorlar. Adama sorarlar bugüne kadar neredeydin? Günaydın derler!...   Söyledikleri şeyler tekrardan, nakarattan ibarettir. Hep aynı ses… Ama artık Nevşehirliler yeni bir nefes, yeni bir ses görmek istiyor. Dahası ufuk ve  dinamizm istiyor… Hemşerilerim bu durumu buluşmalarımızda bizimle paylaşıyor.  Onların sesine ses veriyoruz. MHP’nin köylerde, kentlerde verdiği ses 7 Haziran yaklaşaraktan daha da gürleşerek, bundan kimsenin şüphesi olmasın”dedi.

MHP HER PARTİDEN RAHATLIKLA OY ALABİLİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı ise ziyaret sırasında yaptıkları konuşmada; Milliyetçi Hareket Partisi’ni diğer partilerden ayıran pek çok konu var. Bunlardan birisi de MHP’nin diğer partilerden farklı olarak hem AKP’den, hem de CHP’den rahatlıkla oy alabilmesidir. Daha önce bir şekilde şu veya bu şekilde çeşitli partilere oy vermiş hatta görev almış  insanlarımızdan bu dönem büyük ilgi görüyoruz. Türkiye ve Nevşehir gerçeğini fark eden insanlarımızın bu teveccühleri bizleri mutlu ediyor” dedi. 

Ziyaret sonrası Nevşehir gündemin adresi www.fibhaber.com a başarılı çalışmaları adına teşekkür eden MHP Nevşehir Heyeti Nevşehir'in Sesi gözü kulağı olarak önemli bir görev ifa ediyorsunuz.Allah sizlerinde yardımcısı olsun dediler.

 Nevşehir ve Kapadokya Güncel Haberleri www.fibhaber.com da...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
maka köylü - 3 yıl önce
filinta mustafa
diyaliz makinasını getirmek devletin asli görevidir , ama doğru söylüyorsun 13 yıldır öyle bir yere geldiki memleket kıçı kırık diyaliz makinasını bile arar oldu memleket
Avatar
eczacı - 3 yıl önce @filinta mustafa
sen ağız isali olmuşsun ilacın bende sana çok güzel tedavi uygulayacağım
Avatar
Korkmak böyle işte - 3 yıl önce
akepe haberlerini okumayıp mhp haberlerine yorum yazmak için gece gündüz emek sarfediyorlar.biliyorlar ki akepe ile ilgili yeni birsey yok.aynı laflar aynı hava..korkmak boyle birsey...yalana talana vatanı satana cevap elbet gelecekti bu daha baslangıc...mhp nevsehırde yukselecek ıster agla ıster bagır ıster yalanlara devam et.
Avatar
Kac tane vardı? - 3 yıl önce @filinta mustafa
?
Avatar
Hakan KIR - 3 yıl önce
Varolun şahsiyeti iyidir ama partisinin liderinide gördük be kardeşim . Lideri gitti yıllarca sağ sol davasında ölenleri hiçe sayıp Ecevit'le hükümet kurdu 3,5 yılda Türkiye'yi batırdılar. % 5000 lik gecelik faizleri yaşattılar şu emektar millete. O günleri unutmadık, unutmayacağızda. Hadi Varol U seçtik gitti meclise memleketi birtek Varol kurtaramaz. Memleketi hükümet istikrarı kurtarır. Nevşehir şahsı değil ülkeyi düşünür. Varol seçilsin gitsin Ankara'ya yapacağı tekşey parmaksızla Ankara'da bol bol yemeğe çıkıp anca fotoğraf çekinir, çektikleri fotolarıda Tic.odasının dergilerinde utanmadan yayınlarlar. Soruyum Nevşehir parmaksıza yemek arkadaşımı seçeçek yoksa vekilmi seçecek. Nevşehir akıllı gereğini yapar. Parmaksızında oyununa gelmez. Hayırlı olsun ak partiye yine 3-0. Hayırlı olsun ülkemize şimdiden.
Avatar
filinta mustafa - 3 yıl önce
varol 4 tane köprülü kavşaktan geçerken ne hissediyor merak ediyorum? göksel yeni hastaneye gitmiyormu ??? eyüp öz 2001 yılında kaç tan asansör tamiri yapıyordu bina sayısı kaçtı bu memlekette? varol sana soruyorum üniversitede kaç bölüm var? göksel sen cevapla hangi ilçeyle duble yol yok ? burak kalfaoğlu sana soruyorum istanbula nevşehirden kaç uçak gidip geliyor?
Avatar
börteçine - 3 yıl önce
siz ülkücü iseniz ben bir şey bilmiyorum. milli hassasiyet icraat ile olur beyler. milli tank tüfek yapana , ımf borcu silene, akan kanı durduruna, hastane yol köprü tünel yapana laf atmak ne zaman ülkücülük turancılık oldu... oylar recep tayyıp erdoğana ne murata ne ebubekire...
Avatar
akpkk - 3 yıl önce
akpkk diyenler şehit cenazesi ile beslenenlerdir. marmaray , bolu tüneli. yollar. adliye sarayları. organize sanayiler, işte kaç tane bims fabrikası var nevşehirde. boş lafla milliyetçi varol ve yanındakiler. asıl siz koltuk vekilisiniz