banner461
banner195

BBP Başkan Adayı Bilgili: 'Nevşehir'de Anket Oyunu...'

BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Av Ahmet Bilgili, Cep telefonuyla 31 Mart yerel seçim sonuçlarına ilişkin yapılan anketlerin hiçbir gerçeği yansıtmayacağını ifade etti.

BBP Başkan Adayı Bilgili: 'Nevşehir'de Anket Oyunu...'
11 Mart 2019 Pazartesi 11:30

banner143
banner134

BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Av Ahmet Bilgili yaptığı açıklamasında; Cep telefonuyla 31 Mart yerel seçim sonuçlarına ilişkin yapılan anketlerin hiçbir gerçeği yansıtmayacağını ifade etti. İşte Bilgili'nin o açıklaması...

Bugün 31 Mart seçim çalışmalarında kapsamında sanayii tarafında esnaf ziyaretinde iken 312'li bir numaradan telefonunu çaldı. Nevşehirdeki seçimlerle ilgili karşıdaki robottan hangi partiyi ve adayını destekeyeceğimiz soruluyurdu. Şunu tercih ediyorsanız 1'e ,şunu tercih ediyorsanız 2'yi felan derken, Ak Parti ,MHP, İyi Parti  ve Saadet derken 4 parti ve aday ismi saydı.

Hayret... BBP ve adayı olan şahsım tercihler arasında yoktu.

Şimdi dostlar birincisi hangi parti yaptırdı ise daha kaç adayın yarıştığından haberi olmayan bu acemi anket şirketini derhal değiştirsin boşa para vermesin.
İkincisi bu anket şirketinin sonuçlarına bakarak plan yapan da var ise sakın heveslenmesin. Zira hesabı biz bozacağız. Anket oyunları da sizi hezimetten kurtaramayacak.

Bu halk bu defa "İçinden gelene"sahip çıkacak ve kirli tezgahı artık parçalayıp atacaktır.

Av Ahmet Bilgili
BBP Belediye Başkan Adayı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.