banner461
banner195

BBP Genel Başkanı Destici Nevşehir'de Esnafları Ziyaret Etti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici,bugün Nevşehir e gelerek çarşı merkezinde esnafları ziyaret etti.

BBP Genel Başkanı Destici Nevşehir'de Esnafları Ziyaret Etti
01 Mart 2014 Cumartesi 17:19

banner143
BBP Genel Başkanı Destici Nevşehir'e Geldi
İlgili Galeriye Git
banner134
DESTİCİ'YE NEVŞEHİR'DE COŞKULU KARŞILAMA...
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'yi Nevşehir girişinde çok sayıda Alperenler ve BBP lilier oluşturdukları konvoyla karşıladılar.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici beraberinde BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş,BBP Nevşehir İl Başkanı Yavuz Uluer,İstifa etmesine rağmen Eski BBP Merkez ilçe Başkanı İbrahim Uysal BBP Nevşehir İl ve İlçe yönetimi ile birlikte Nevşehir de çarşı esnaflarını ziyaret ederek onlarla hasbihal ettiler.

Nevşehir de coşkulu bir şekilde karşılanan BBP Genel Başkanı Destici,Nevşehir Esnaflarından büyük ilgi gördü.

Destici Nevşehir çarşısındaki bir esnaftan tatlı ikramını kırmadı daha sonra Meydan Gıda ya giderek işletmecisi Yasin İnanır a süpriz bir ziyaret gerçekleştiren BBP Genel Başkanı Destici burada kendisine yapılan ikramları kırmadı.

Destici'ye Nevşehirliler yoğun ilgi gösterdi. Konuştuğu bir tatlıcıdan tatlının tadına bakan Destici, BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayımız Fatih Sağlamkardeş için bütün Alperenler ve Ülkücülerle AK Partililerden destek istedi...

Nevşehirli Esnafın sorunlarını dinleyen Destici, her zaman vatandaşların yanında olacaklarını söyledi.

Destici ile karşılaşan CHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Serkan Sağlamer şehrimize hoş geldiniz diyerek birbirlerine başarılar dilediler...

BBP Nevşehir İl Başkanı Yavuz Uluer “Başkanım TOKİ Mahallesine uğrayalım halk sizi görmekten şeref duyar” dedikten sonra BBP Genel Başkanı Mustafa Destici “Şu anda vaktimiz hiç yoktur. Bende isterim onlarla muhabbet etmeyi ama otobanda hız limitini aşmak istemem” dedi.

Haftaya bir kez daha Nevşehir’e geleceğini belirten Destici, “ Nevşehir’de siyaset beni ziyadesiyle memnun etti, CHP ve MHP’nin beni ziyaret etmesi çok şereflendirdi. İnşallah hep böyle kardeşlik içerisinde bir siyaset olur.” Diyerek otobüsten indi ve fotoğraf çekimlerinden sonra vedalaştı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
Rahmetli reis yasasaydi bugun fetullah ajaninin yananda olmaz milli iradenin yaninda olurdu
Avatar
suikast - 4 yıl önce @vatandas
rahmetli reisin suikasti de çıkacakmis ortaya
Avatar
birileri - 4 yıl önce
la gardaşım rahmetliler yaşarken kimse yok şimdi avukatlık oynuyorlar ne türkeşin yerini ülkücü geçinenler nede yazıcıoğlunun yerini alperen geçinenler yarın allah gecinden versin tayyipide çok ararsınız
Avatar
hasan - 4 yıl önce
Sayin desdici fetullah ülkede darbe yapmak istiyor onların kanalına cıkip tayyibi elestirmeni sana yakistiramadim
Avatar
kaymaklılı - 4 yıl önce @vatandas
siz ne diyonuz rahmetli muhsin reisn katili bu hükümet kusura bakmayın