banner461
banner195

Bbp Heyetinden Belediye Başkanı Ünver’e Tebrik Ziyareti

BBP Nevşehir İl başkanı Yavuz Uluer, beraberindeki bir heyet ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, belediye başkanlığı adaylığının hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Bbp Heyetinden Belediye Başkanı Ünver’e Tebrik Ziyareti
18 Aralık 2013 Çarşamba 16:00

banner143
banner134
BBP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı İbrahim Uysal ve BBP Nevşehir Belediye Başkan adayı Fatih Sağlamkardeş’ inde hazır bulunduğu ziyarette konuşan Belediye Başkanı Ünver, ziyaretten büyük bir sevinç duyduğunu ifade etti.

BBP eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nu oldukça yakından tanıyan bir gazeteci ve siyasetçi olduğunu belirten Ünver “Sayın Yazıcıoğlu’nun ani kaybı, sadece BBP için değil, ülkemiz için de büyük bir kayıptır. 2009 Mahalli idareler seçimleri öncesinde aldığımız bu üzüntülü haber sonrasında tüm seçim çalışmalarımı bitirdim. Gerek sesli ve gerekse de yazılı olarak da gerçekleştirilen tüm siyasi anlamdaki çalışmalarımızı bitirdik. BBP İl başkanı sayın Yavuz Uluer başkanlığında gerçekleşen bu ziyaretten dolayı büyük bir mutluluk duyduğumu ifade ediyorum, sağ olsunlar bizleri sevindirdiler, kendilerine teşekkür ediyorum.”dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.