banner461
banner195

BBP Nevşehir İl Başkan Vekili Erdoğan'a Destek İçin İstifa Etti

BBP Nevşehir İl Başkan Vekili Ahmet Yıldırım,12. Cumhurbaşkanlığı için başbakan ve cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldı..Nevşehir Atatürk Bulvarı üzerindeki Gül Bahçe önünde asılı bir pankart oldukça dikkat çekici..".Partimiz BBP Oyumuz RTE"ye...

BBP Nevşehir İl Başkan Vekili  Erdoğan'a Destek İçin  İstifa Etti
08 Ağustos 2014 Cuma 14:42

banner143
banner134
BBP  Nevşehir İl başkan Vekili Ahmet Yıldırım Destici'yi topa tutup istifa etti...


Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin İhsanoğlu'na verilen destek BBP'yi sarsıyor, bu kez Nevşehir İl Başkan Vekili Ahmet Yıldırım patladı ve FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamayla istifasını verdiğini belirtti.BBP Nevşehir İl Başkan Vekili Ahmet Yıldırım yaptığı açıklamasında Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İhsanoğlu'nu destekleme karararının BBP'de büyük rahatsızlık yarattığını açıkladı.BBP Nevşehir İl Başkan Vekili Ahmet Yıldırım yaptığı açıklamasında bugün itibariyel Gerek parti görevimden Büyük Birlik Partisi üyeliğinden istifa ederek, 12. cumhurbaşkanlığı için Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayı sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldığımızı kamuoyuna saygıyla duyuyoruz., “dedi.

Yıldırım açıklamasında 
Nevşehir BBP il yönetiminde olmasına rağmen, BBP Genel merkezinin yapmış olduğu dayatmayı kabul etmediğini açıklayarak tüm BBP'ne gönül vermiş Muhsin Yazıcıoğlu liderimizin yolundan giden tabandaki partili vatandaşlarımız ve bir çok Alperenlerimiz olarak 10 Ağustos 2014 pazar günü yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakanımız Erdoğan a tam destek vereceklerini oylarıylada ilk tur sonrası 11 Ağustos ta Çankaya da kendilerini Cumhurbaşkanı olarak göreceklerine inandıklarını belirtti.

Nevşehir Atatürk Bulvarı üzerindeki Gül Bahçe önünde asılı bir pankart oldukça dikkat çekici... Partimiz BBP Oyumuz RTE'ye...

BBP Nevşehir İl Başkan Vekili Ahmet Yıldırım Gülbahçe çalışan ekip arkadaşlarım ve şahsım olarak astığımız pankartlada açıktan Erdoğan'a destek verdiklerini ifade etti.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Lideri merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun Sivaslı hemşehrisi olan ve kendi değimiyle Yiğitlerin diyarı Sivaslı Yazıcıoğlu ile dava arkadaşı olduğunu söyleyen  Gül Bahçe işletmecisi Ahmet Yıldırım , 10 Ağustos ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesine diledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SÜRÜDEN AYRILAN - 4 yıl önce
sürüden ayrılanı kurt kaparmış,
mhp karşıtlığı bir politika mevcut yönetimin işine gelir.
Avatar
FEDDKARLAR - 4 yıl önce
ne çabuk unuttunuz rahmetli muhsin yazıcıya yapışanları pardon yapılmayanları çok fedakarsınzı maşallah
Avatar
eleştri - 4 yıl önce
bbp nevşehir il bşk ne diyor bu işe,kendi ekibi bunu yapabiliyorsa fikri nedir açıklama bekliyoruz.....
Avatar
SÜLEYMAN ÖZBEK - 4 yıl önce
bizim hi̇ç bi̇r si̇yasi karşıtlığımız yok bi̇z hakkın ve haklının yanındayız
Avatar
hasan - 4 yıl önce
yigit muhsinin yigit evlatları sizi saygıyla selamlıyorum hakkın yanında yer aldıgınız için