banner461
banner195

BBP Nevşehir İl kongresi yapıldı

BBP Nevşehir İl kongresi hafta sonu Kapadokya kültür ve Sanat merkezinde gerçekleştirildi.

BBP Nevşehir İl kongresi yapıldı
17 Haziran 2013 Pazartesi 14:15

banner143
banner134

BBP Nevşehir İl kongresi hafta sonu Kapadokya kültür ve Sanat merkezinde gerçekleştirildi. Kongreye 

Aksaray BBP İl Başkanı Ahmet Karaman, BBP den Aksaray Milletvekili adayı ve Eskil ilçesi Belediye Başkan Adayı Havva İnanç ta katıldı.

BBP İl kongresine tek aday tek liste ile giren Yavuz Uluer yeniden BBP Nevşehir İl Başkanlığına seçilirken yaptığı konuşmasında
 “Üzerindeki taşıdığımız yük ve sorumluluk çok ağır. Ülkemizin müreffeh geleceği için yaptığımız siyaseti ebedi siyasi liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun usul ve üslubuyla yapmamız gerekiyor. Aydınlık akıllarla ve açık kalplerle çıktığımız bu çileli hizmet yolunda ancak birlik olursak ve gerçekten inanırsak başarıya ulaşabiliriz.  Yapılan kongre sonrası kazananın Büyük Birlik Partisi olmasını temenni ediyorum.
Yeni dönemin daha tazelik ve dinamizm getireceğine inanıyor, birlik ve beraberlik içinde üstün gayret ve çabalarla Nevşehir de iyi ve güzel işler yapacağamıza yürekten inanıyorum” dedi.


Ededi siyasi liderimiz merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun usul ve üslubuyla siyaset yapabilmek ve çıkılan yola hizmet etmek amacıyla var olduklarını bildirdi. Bizleri diğer siyasi hareketlerden ayıran yönümüzün siyaseti makam, mevki veya maddi gelir kapısı olarak görmeyip halka hizmeti hakka hizmettir sözünü bir hamaset vurgusu olarak değil, kalplerimizde hissettiğimiz bir yaşam sırrı olarak bilmemizdir. Bizlerin yegane gayesi hizmettir, sözü üzeri kurulmuş bir birlikteliktir Büyük Birlik Partisi teşkilatı. Bu hareketin girilen seçimlerde istenilen başarıyı elde etmese bile sonrasında tekrar toparlanıp bir birlerine kenetlenmesinin altında yatan duygu nefis öncelikli olarak burada var olmayışımızdandır diyen,BBP Nevşehir il başkanı sayın Yavuz Uluer kongre sonucunun partimize ve milletimize hayırlı olmasını diledi. 

Nevşehir BBP Merkez İlçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş te yaptığı konuşmasında, Haksız bir davada ''zirve'' olmaktansa, haklı bir davada ''zerre'' olmayı tercih ederim sözü üzeri çıktığımız bu siyasi yolculukta, halkımız bizleri  maddi anlamda iktidar etmemiştir ancak milletimizin kalplerinde manevi fethi gerçekleştirdiğimizde aşikârdır dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tüm dünya - 6 yıl önce
tüm dünya birleşirken siz neden ayrısınız, bırakın bu büyük birlik oyunlarını ne büyüğü sadece adınız büyük, % 1,5 ta lsa oy alıyorsunuz muhsin bey şehit olunca onuda alamazsınız vizyonunuz yok misyonunuzda şehit oldu, siz birlik istiyorsanız buyrun m.h.p nin şemsiyesi altına ve şefkatli kollarına gelin, esas ocağa, esas davaya dönün, ayrılıkta azamet, birlikten kuvvet olur. buyrun ayrı baş çekmeyi bırakın
Avatar
asparagas - 6 yıl önce
17.000 m2 alana 1 milyon kişi sığdırılıyor, türkiyeye 2.800.000.000 ağaç dikiliyor, bunlar hesap kitap bilmiyor hep yalan, m2 ye 58,82 kişi yerleşirse 1.milyon kişi olabilir. 10.000 kişi akp nin hükümet olduğu tarihten itibaren hiç aralıksız bir kişi 8 dakikada bir ağaç dikerse bu ağaçlar dikilebilirde nereye dikilmiş onu göremedik.
Avatar
ESKI MHP NEREDE - 6 yıl önce @tüm dünya
biz mhp icin yillarimizi verdik,ama devlet bey sayesinde verdiklerimizin hepsi bosa gitti,gitmeyede devam ediyor.devlet bey oldugu süre icersinde mhp den yine bisey olmaz. muhalefet desen yok,konusmak desen hic yok oturdu koltuga 15 yil oldu.oturmayada devam edecek anlasilan.sayin devlet bey iyi bir insan olabilir ama dava adami degildir....
Avatar
Ürgüp - 6 yıl önce @ESKI MHP NEREDE
allah devlet beyi başımızdan eksik etmesin. çok şükür adam gibi adam, elini öptüğünde alnının kirlenmediği tek lider. rahmetli başbuğ zamanında türkeş gitmeden oy vermem diyenler şimdi ise devlet bahçeli gitmeden oy vermem diyenler. allah devlet beyi bunların şerrinden korusun.