banner461
banner195

BBP Sürpriz Adayını Yakında Açıklayacak

Yerel Seçimlere 6 ay kala Nevşehir’deki siyasi partiler arasında seçim hazırlıklarına ağırlık veren siyasi Partilerden biri de Büyük Birlik Partisi.

BBP Sürpriz Adayını Yakında Açıklayacak
02 Eylül 2013 Pazartesi 12:18

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Yerel Seçimlere 6 ay kala Nevşehir’deki siyasi partiler arasında seçim hazırlıklarına ağırlık veren siyasi Partilerden biri de Büyük Birlik Partisi...

A Yavuz Uluer’in başkanlığında 2014 Yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere hazırlanan Büyük Birlik Partisinde Nevşehir Merkez belediye başkanlığı adaylığı konusunda çok sıkı bir çalışma yürütülüyor.

Nevşehir Merkez belediye başkanlığı için sürpriz bir aday çıkararak tüm Nevşehir halkının oylarına talip olmayı istediklerini belirten Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, “Yerel seçimlere yönelik hazırlıklarımız bütün hızıyla sürüyor. Nevşehir merkez belediye başkanlığı adaylığı için tüm halkımızın yakından tanıdığı, sandık başına gittiğinde gönül rahatlığı ile oylarını verebilecekleri bir esnaf adayımız olacak. Çok yakın zamanda bu ismi Nevşehir kamuoyuna duyuracağız” açıklamasında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.