banner461
banner195

BBP’de Sağlamkardeş Tek Listeyle Çıkacak

Nevşehir Büyük Birlik Partisinde ilçe kongreleri süreci başlıyor. Partide Merkez ilçe kongresinin 13 Nisan 2013 tarihinde yapılacağı bildirildi.

BBP’de Sağlamkardeş Tek Listeyle Çıkacak
10 Nisan 2013 Çarşamba 11:43

banner143
banner134

 Konuya dair açıklamalarda bulunan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer, ilçe kongrelerinin Nisan ayı içerisinde tamamlanacağına dikkat çekti.

Büyük Birlik Partisinde il ve ilçe teşkilatlarının yaklaşan yerel seçimler öncesinde yeniden yapılandırılmasına büyük önem verdiklerini belirten Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer, “Partimizin ilçe kongrelerini Nisan ayında yapmayı planlıyoruz. 13 Nisan 2013 tarihinde merkez ilçe kongremizi yapacağız. Diğer ilçe kongrelerimizi de en kısa zamanda tamamlayıp teşkilatlarımız bünyesinde yeni bir yapılandırmaya gitmeyi planlıyoruz. Bu davaya gönül veren tüm partililerimizi bu süreçte bizlere destek vermeye davet ediyoruz” açıklamalarında bulundu.

Parti’de merkez ilçe kongresine genel merkez atamasıyla ilçe başkanlığı görevine getirilen Fatih Sağlamkardeş ve beraberindeki yönetimin tek liste haline çıkması bekleniyor.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.