banner461
banner195

BBP’den MHP’ye Başsağlığı Mesajı

BBP İl Başkanı Yavuz Uluer ve BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş, MHP’ye destek olarak sabır ve başsağlığı diledi.

BBP’den MHP’ye Başsağlığı Mesajı
27 Ocak 2014 Pazartesi 16:56

banner143
banner134
 “Çekirdek Birdir” diyerek sözlerine başlayan BBP İl Başkanı Yavuz Uluer, dün akşam meydana gelen talihsiz olaydan dolayı MHP’ye teselli olarak şunları söyledi; “Bizimde özümüzde ülkücülük vardır. Bundan dolayı MHP’nin başına gelenler ve Cengiz Akyıldız kardeşimizin şehadet haberi bizi de derinden sarstı. Olayın sıcaklığı geçmeden Sayın BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve diğer Alperen kardeşlerimizin de MHP’yi ziyarete gittiği gibi bizlerde bu acı gününde kardeş partimiz olan MHP’nin her zaman yanında olup desteklerimizi eksik etmeyeceğiz. Son zamanlarda ülkemiz üzerine oynanan oyunların bir diğeri de MHP’ ye oynandığı için üzüntülerimizi bildirir ve Şehit Cengiz Akyıldız kardeşimize Allah’ tan rahmet, ailesine’ de başsağlığı dileriz” diyerek sözlerini tamamladı.  

“Derhal müdahale istiyoruz” diyerek sözlerine başlayan BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş ise duygu ve düşüncelerini şu şekil ifade etti; 

“Bu faili meçhul olayın emniyet güçleri tarafından derhal açığa kavuşturulmasını istiyoruz. Ülkemizin üzerinden karabulutların gitmediği gibi, MHP’nin yaşadığı bu acı veren olay da bizleri çok derinden yaraladı. Ezelden bu yana kardeş olarak gördüğümüz ülküdaşlarımıza sabır temenni ederiz. Şehit haberini aldığımız Cengiz Akyıldız kardeşimize Mevla’dan rahmet, ailesine ise başsağlığı dileriz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.