banner461
banner195

Bedirhanoğlu Aday Adayı mı?

Milliyetçi Hareket Partisinde seçim yaklaştıkça yeni yeni isimler kamuoyunda konuşulmaya devam ediliyor. O isimlerden biri de eski il başkanlarından Av. Serkan Bedirhanoğlu.

 Bedirhanoğlu Aday Adayı mı?
22 Aralık 2014 Pazartesi 16:27

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde seçim yaklaştıkça yeni yeni isimler kamuoyunda konuşulmaya devam ediliyor. O isimlerden biri de eski il başkanlarından Av. Serkan Bedirhanoğlu.

2015 Haziran ayında yapılması beklenen genel seçimlerde Nevşehir’den AK Parti dışında Milletvekilliğine en yakın parti olarak göze çarpan Milliyetçi Hareket Partisinde Mehmet Varol ve Sahir Solmaz’ın aday adaylıklarının hemen hemen kesin olduğu gözleniyor.

Bu iki ismin yanı sıra eski il başkanlarından Av. Serkan Bedirhanoğlu’nun aday adaylığını düşündüğü ve Partinin ileri gelenleri ile konu ile ilgili görüş alışverişinde bulunduğu belirtiliyor.

Henüz konu ile ilgili kesin bir açıklamada bulunmamasına karşın ismi parti kulislerinde dolaşan Av. Serkan Bedirhanoğlu’nun önümüzdeki günlerde Milletvekili aday adaylığına ilişkin net tavrını açıklayacağı bildiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yanlız kurt - 3 yıl önce
ınşallah aday olursun başkanım kalbımız senınle genc ve taze yuzlere ıhtıyac var
Avatar
özmen - 3 yıl önce
yakışır sana mılletvekıllıgı başkanım allah yar ve yardımcın olsun