banner461
banner195

Bekir Ödemiş'den Hasta Konuk Evi sözü‏

Önceki Ürgüp Belediye Başkanı, Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Bekir Ödemiş, Nevşehir ili Kültür ve Yardımlaşma Derneği (NEVYAD) Başkanı Kenan Kurnaz'ı ziyaret etti.

Bekir Ödemiş'den Hasta Konuk Evi sözü‏
06 Kasım 2013 Çarşamba 12:34

banner143
banner134

 Sıcak geçen görüşmede Dernek Başkanı Nevzat Kurnaz şunları söyledi ;

Nevşehirlinin kalbinde Bekir Ödemiş’in parti gözetmeksizin özel bir yeri vardır. Onu Nevşehir’de çok özlüyoruz, bizler için Bekir Ödemiş’in yeri ayrıdır. Nevşehir’in siyasi kimliği dendiğinde akla ilk gelen isimdir Bekir Ödemiş’dir. Çankaya’ya da bu kadar tecrübeli, sevilen bir hemşerimizin Başkan olması bize gurur verecektir.

Bekir Ödemiş ise şunları söyledi ; Ankara’da Nevşehirli hemşerilerimiz çok olmasına rağmen siyasi temsilde yerleri az. Nevşehirli hemşerilerim değişen koşullara daha çabuk adapte olabilirlerse, siyasi temsilleri de hızla artacaktır. UNESCO’nun 1985’de dünya mirası listesine aldığı Kapadokya’nın günümüzde ayrı bir yerde olması gerekirken hak ettiği ilgiyi göremediğini düşünüyorum.

Son olarak Çankaya’da ki projelerinden de bahseden Ödemiş ;  Cebeci hastaneler bölgesine Hasta Konuk Evi yapacağız. Hastalık gibi olağanüstü durumlarda, hasta ve yakınlarının neler yaşadığına tanık oluyoruz. Ne gibi zorluklarla karşılaştıklarını bizzat biliyorum. Hasta ve yakınlarının rahat edebileceği, ihtiyaçlarını karşılayan Konuk Evi projemizi Çankaya Belediye Başkanı olduğum takdirde bu bölgede hayata geçireceğiz, dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Necmi CANTEKİN - 4 yıl önce
BEKIR BEY ÇANKAYA SANA IYI YAKIŞIR ÇOK ÇALIŞKAN VE SOSYAL BIR INSANSIN BAŞARILAR