banner461
banner195

Belada'nın Adaylığı Nevşehir'de Heyecan Yarattı

Nevşehir’de kamuoyunda uzun süre il özel idare genel sekreterliği tartışılan, göreve gelmesi de, gitmesi de eleştirilere neden olan Türk Tarih Kurumu Başkan Yardımcısı Ahmet Belada görevinden istifa ederek Milletvekili aday adaylığı müracaatında bulunacak.

 Belada'nın Adaylığı Nevşehir'de Heyecan Yarattı
01 Eylül 2015 Salı 23:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de kamuoyunda uzun süre il özel idare genel sekreterliği tartışılan, göreve gelmesi de, gitmesi de eleştirilere neden olan Türk Tarih Kurumu Başkan Yardımcısı Ahmet Belada görevinden istifa ederek Milletvekili aday adaylığı müracaatında bulunacak.

Edinilen bilgiye göre; Ankara’da bulunduğu bürokrasi görevi esnasında AK Parti Genel Merkezi yönetimi ile daha sıkı ilişkiler kuran Ahmet Belada’nın 7 Haziran seçimlerinin ardından genel merkez yöneticileri ile görüşerek bu kararı aldığı bildiriliyor.

AK Partinin 7 Haziran seçimlerinde 3. Vekili kaybetmesinin ardından,AK Parti tabanında aday listesinde muhtemel bir liste değişimi durumunda kendisine yer bulunabileceği  düşünülen Belada’nın aday adaylığı müracaatını bugün yarın yapması bekleniyor. 

Kanaat önderliği ,Eğitimci ve güler yüzüyle Nevşehir'de şimdi partili partisiz bir çok kesim tarafından vatandaşların büyük sevgi ve saygınlığını kazanan Sayın Belada'nın AK Parti Genel merkezinde nasıl bir değerlendirmeye tabi tututlup hakkında nasıl bir karar alınacağı ise merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.