banner461
banner195

Belediyenin İmkanlarını Ekonomik Kullanacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, göreve seçilmeleri durumunda belediyenin imkanlarını çok ekonomik bir şekilde kullanacaklarını söyledi.

Belediyenin İmkanlarını Ekonomik Kullanacağız
04 Şubat 2014 Salı 09:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, göreve seçilmeleri durumunda belediyenin imkanlarını çok ekonomik bir şekilde kullanacaklarını söyledi.

Mevcut durumda Nevşehir belediyesinde tecrübeli ve yıllardır birlikte çalışan bir personel yapısının bulunduğunu ve onlarla birlikte huzur içerisinde bir belediyecilik yapmayı planladıklarını kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, Planlı ve iyi niyet çerçevesinde yürütülen çalışmalarla yapılamaz denilen bir çok projeyi hayata geçirildiğinin görüleceğini ifade etti.

Varol, “Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hep halkın içerisinde olmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimiz bize teveccüh eder ve Belediye Başkanlığı Allah’ın da izniyle bize tevdi edildiğinde de halkın içinde olmaya devam edeceğiz. Belediye de tecrübeli bir ekip var. Onlarla birlikte huzur içerisinde Nevşehir’e hizmet edeceğiz. Çok güzel çalışmalar çıkaracağımıza eminim. Bir defa belediyenin imkanlarını çok ekonomik kullanacağız. Bugün zor görülen şeylerin Planlı, Programlı ve iyi niyet çerçevesinde nasıl kazanıldığını hep birlikte göreceğiz. Bütün bu güzellikleri hep birlikte yaşayacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ak Nevşehir - 4 yıl önce
sayın varol. ben ak partiliyim.ama ünvere oy vermeyeceğim.allah hakkınızda hayırlısını versin. il genel meclisi ve encümen oylarım ak partiye
Avatar
Ahmet YILMAZ - 4 yıl önce
bende il genel meclisinde encümende ak partiye oy ereceğim çünkü koyu bir ak partiliyim ama hasana oyum yok varol bey. onun için hükümetle işbirliği içerisinde sizden çok şey bekliyoruz.
Avatar
sansar - 4 yıl önce
ak partiliysen ak partiya oy vereceksin....
Avatar
koyun - 4 yıl önce
koyun muyuz biz de ak partiliyim diye dayatma bi adaya oy verecez il meclisinde belediye meclisinde partime oyumu veririm ben belediyede şahısla muhatap olacam partimle değil
Avatar
Ak Nevşehir - 4 yıl önce @sansar
partimizin içinde hasan ünver aday olmasın diye herkes uğraşmadı mı? daha layık biri başkan olsun denilmedi mi? ak partiliyim ama ünverci değilim. hani biz memleket sevdalısıydık. hani başka partiler gibi olmayacaktık? hasan ünver ak partiye ve başbakanımıza nevşehirde en çok zarar veren insan oldu. ben ve ailem destek vermeyeceğiz.
Avatar
yorum - 4 yıl önce
ben belediyenin hizmetlerinden memnunum ancak partizan bir insan değilim sayın varol keşke gerçekleştireceği yapılamaz denilen o büyük projelerin ne olduğunu yazsa da şehrimiz adına sevinsek. henüz açıklanan ve heyecan yaratn bir proje yok