banner461
banner195

Belediyenin Kuruşuna Dokunacak Şerefsiz Değiliz

Gülşehir belediye başkanı Vahdi ARISOY; Hodri Meydan; İşte Hizmet, İşte Millet; Ulaşımda yeni dönem başlıyor Başlıklı bir broşür dağıttırdı. Dağıtılan broşürün içeriği şu şekilde...

Belediyenin Kuruşuna Dokunacak Şerefsiz Değiliz
20 Kasım 2014 Perşembe 22:32

banner143
banner134
Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Gülşehir’de son günlerde meydana gelen otobüs krizi sonrasında açtı ağzını yumdu gözünü.
Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy son günlerde Gülşehir otobüsleri konusunda yaşanılan bir takım sıkıntılar sonrasında bir broşür dağıtımı yaparak otobüs konusunda yapılan eleştirileri sert bir dille cevap verdi. Arısoy, ‘’ Ben ve birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız belediyenin kuruşuna dokunacak kadar şerefsiz biri değiliz. Hodri meydan, işte hizmet, işte millet’’ şeklinde açıklamada bulundu.

İşte Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’un Gülşehir halkına bilgilendirme yaptığı o sert bildiri;

‘’Bu memleketi o kadar sahipsiz ve denetimsiz bıraktılar ki lanetlenmiş şeytanın bile ‘’ Bunların Yaptıkları Günahtır’’ diyeceği cinsten şeyler yaptılar.  Belediye otobüslerini Hindistan’daki yolcu otobüslerine çevirdiler. Hamile, çocuklu hanımları, ihtiyar ve hasta neneleri, dedeleri üç kuruş fazla kazanma uğruna, Avrupa’ya kaçak giden Somalili mülteciler gibi tıka basa taşıdılar. Eski arabalarla yıpranmış lastiklerle Gülşehir evlatlarının canlarını hiçe saydılar.
Ben bu oyunu bozarım. Bedeli ne olursa olsun bozarım.
Ey Gülşehir Halkı, şimdilerde bize eleştirilerde bulunanlara dikkat edin. Bunlar bu ilçe ne verdiler. Beş senedir kadınlarımız, kızlarımız, ana babalarımız, Nevşehir’e giderken cehennem azabı çekmediler mi? Bu zulme ortak mı olmalıydık? Üç kişi zengin olacak diye tehditlere boyun mu eğmeliydik?
Görece geldiğim ilk günlerde toplu taşıma araçlarını kalkış yerinde denetledim. Eksikliklerinin giderilmesi konusunda girişimlerde bulundum. Aldığım cevap yakarız, yıkarız, bitiririz oldu. Şimdi ben Gülşehir halkına söz veriyorum. Bu şehirde ayakta yolcu taşımacılığına son veriyorum. Bana ateşle oynuyorsun Başkan, diyenlere sesleniyorum. Beni cehennem ateşinden başka ateş korkutamaz.
Şimdi Gülşehir halkını otobüslerde taciz ettirmedim diye, üç beş kişiye rant kapısı ayarlayıp, belediyenin kaynaklarını peşkeş çektirmedim diye kartondan kaplanlar bana saldırabilir. Belediye otobüslerimizi Nevşehir’e sokturmayıp araçlarımıza ceza kestirebilirler. Gerekirse bu araçları gidip kendim getirerek, lüzum ederse şoförlüğünü kendim yaparak, bana oy veren vermeyen beni seven sevmeyen ama bana Allah’ın birer emaneti olan Gülşehirli’ye layık olduğu hizmeti getiririm.

Ben bu başkanlık koltuğuna oturmadan önce Allah’a yemin ettim. Peygamberimize biat ettim. Halkıma söz verdim. Yüreğinde ki kibri yenmek için kaftanı üzerinde pazarda ciğer satan Bağdat Valisini rehber edindim. Bu imanla yalnız Allah’tan korkarak sıfır kilometre araçlarımızla, kınalı koçları Rabbimize kurban ederek bu zulmü bitiriyoruz ve Gülşehir halkını rant kapılarına, günah kapılarına kurban ettirmeyeceğiz.

Bu araçlar Belediyenin mi Vahdi Arısoy’un mu? Diye soran klavye komandolarına da bir çift sözümüz var. Biz buraya acıkan karnımızı doyurmaya değil, milletin kanını emen sülükleri sıyırmaya geldik. Ben ve yakınımda ki insanlar belediyenin kuruşuna meyledecek kadar şerefiz değillerdir. Bu sözümüz de cebinizde senet olarak dursun ki, olur ya fikir babanız şeytan bize uğrarsa gelir masamıza koyarsınız.

Ben diyorum ve inanıyorum ki, eğer milliyetçilik vatanını sevmekse, eğer dindarlık Müslümanların çıkarlarını korumaksa eğer demokrasi gelirin nerelere harcandığının hesabını vermekse, vicdanım rahat.

Hodri meydan, işte hizmet, işte millet..
Gülşehir belediye başkanı Vahdi ARISOY; Hodri Meydan; İşte Hizmet, İşte Millet; Ulaşımda yeni dönem başlıyor Başlıklı bir broşür dağıttırdı. Dağıtılan broşürün içeriği şu şekilde...

 Kaynak: HABER GÜLŞEHİR.COM

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet - 3 yıl önce
helal be işte gerçek ülkücü
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
başkanım sana oy vermedim ama dürüstlüğün ve dik duruşun yeter bize. bundan sonra yanındayız.
Avatar
tatar ramazan - 3 yıl önce
tebrik eder başarılar dilerim
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 3 yıl önce
sayın başkanım yiğitler cesur olur haksızlar ve hırsızlar korkak olurlar selamlar
Avatar
bekir - 3 yıl önce
sabah minibüs gidiyordu ve ayakta yolcu vardı.nasil çözdünüz anlam veremiyorum.
Avatar
Uçhisarlı - 3 yıl önce
sayın başkan ben uçhisarlıyım akp ye oy verdim 2004 ve 2009 yıllarında akp li belediye başkanına oy verdim.2009 da seçtiğimiz kişi arkadaşımızdı. bu şahıs belediyenin ahh demeyim.ve gelelim yıl 2014 akp liyim dedimya mhp ye oy verdim ve mhp nin kazanması için çokk çalıştık.kazandır da ali bey bizi mahçup etmedi. sayın arısoy kuruşuna dokunan şerefsiz dedinya seni tebrik ederim allah razi olsun.belediyeciliği iyi bilirim.yiyen insana ben karşıyım kardeş.allah işlerinizi rast getirsin.ahirettee mükafatı vardır.
Avatar
Yavuz yüce Acıgölden - 3 yıl önce
başkanı takdir ediyorum gerçekten halk sever biriymiş helal sana Başkan'ım. Diğer Başkan'larda Seni örnek alsınlar
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
Helal olsun nevsehir belediyesi 30 ekimde ihale duzenleyip garibana ihaleyi verip sonra ihaleyi fesih ediyor neden gostermiyor.simdi ayni ihaleyi teminati fazla gostererek ve 4 taksitte odenmesi gereken parayi pesin tutarak ve demirbaslarini alarak garibanlarin girmesini engelleyerek zenginlere adamlarina pesgec cekiyolar arastirin dogru oldunu gorursunuz.