banner461
banner195

Ben Nevşehir Sevdalısı Değilim...!

Ben Nevşehir sevdalısı değil Nevşehir Aşığıyım diyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, tüm gayem çabam amacım bu kadim kenti Türkiye'nin örnek kenti haline getirebilmektir dedi.

 Ben Nevşehir Sevdalısı Değilim...!
28 Ocak 2015 Çarşamba 20:04

banner143
banner134
Ben Nevşehir sevdalısı değil Nevşehir Aşığıyım diyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,tüm gayem çabam amacım bu kadim kenti Türkiye'nin örnek kenti haline getirebilmek. Elhamdülillah şimdiye kadar  çok yol kat ettik ama hala hazırda yapılacak çok büyük projelerimiz müjdelerimiz var...

Bunun için Nevşehir tüm değerleriyle buna hazır, AK Parti gibi güçlü bir İktidarımız var, bizde de o hayalimizdeki şehri oluşturacak cesaret , yürek ve donanım var. Bu kadim şehri hak ettiği tarihi hizmetlerle buluşturarak Mutlu bir yaşam merkezi haline getirmeyi planlıyoruz dedi. 

Başkan Ünver, Bunu öncelikle aşığı olduğum Nevşehir için ve gerek duaları gerekse destekleriyle bizleri her zaman büyük güç olan Nevşehirli hemşehrilerimiz için el birliği ile AK Kadrolarla, yılmadan yıkılmadan durmadan tüm gücümüz tüm mesaimiz ve enerjimizle sağlayacağımıza yürekten inanıyorum dedi.

Ünver, "Hayat fani, ancak yapılan hizmetler baki" hepimiz bu ölümlü dünyanın birer yolcusu değilmiyiz. Herşey Bir Allah razı olsun sözü ve yarınlara kalıcı eserler bırakmak  bütün mevzu bu... Haktan hakikatten ve doğruluktan Allah kimseyi ayırmasın dedi. İçerisinde hep birlikte yaşadığımız bu kentte mutlu ve huzurlu yaşamak adına tüm çabalarımız zira Nevşehir ve  Nevşehirli herşeyi fazlasıyla hak ediyor.


Lafla, hamasetle peynir ekmek gemisi yürümüyor! 

Unutulmasınki, Hepimiz bu gemide büyük bir aileyiz ve hepimiz bu gemide kader birlikteliği yapan ve aynı nefesi alaraktan birer yolcuyuz  Rotamız belli rehberimiz belli kaptanımız belli... Hedef 2023...Ve bu hedefin anahtarı 7 Haziran 2015 Genel seçimleri... Önümüzde Anayasa değişikliği ,Başkanlık sistemi ve ülkemiz üzerindeki tüm dahili ve harici tüm oyunları bozmak adına büyük bir fırsat var... İnşallah bu sınavıda başarıyla vererek bu tarihi önem arz eden seçimlerdende zaferle ayrılacağız. Durmaksızın bu kutsal davamızda Yolumuza hep birikte, kimseyi itelemeden ötelemeden birlikte devam edeceğiz dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERDAL DURMAZ - 3 yıl önce
ah başkanim ne güzel söylüyosunuz ben nevşehir aşigim diyosunuzda nevşehir spor bu şehrin takimi deyilmi neden sahipsizya maalesef modern bi şehrin amatörde sürünen takımı bu bence şehrin en büyük ayıbıııııııııııııı
Avatar
Nurcan Pehlivan - 3 yıl önce
Sayın Ünver şu anda o koltukta oturuyorsanız Sayın Erdoğan ve Sayın Varol yarıştığı için ordasınız. Hedef Turan Rehber Kuran sözünü bile rotaya hedefe çevirmişsiniz. Unutmayın "aşk" geçici "sevda" kalıcıdır!
Avatar
nevşaarlı - 3 yıl önce
kim ne derse desin dünü düğşüünce nevşehir hasan paşayla çok yol aldı allah razı olsun
Avatar
Ali karaman - 3 yıl önce
inşallah milletvekili olarak görürüz seni
Avatar
Güreşci - 3 yıl önce @Nurcan Pehlivan
evet şu andaki makamada olmasının sebebi milletin kararıdır nevşehirin kararıdır sanırım siz bunu iştirak edememişsiniz. sandıklara gömülmelere doyamamışsınz
Avatar
Yurdakul - 3 yıl önce
Madem vekil olmayı istiyordun neden belediyeye aday oldun ayıptır günahtır madem aşıksın Görevine devam et başkan nefsi bırak
Avatar
çok yollar alındı - 3 yıl önce
gidilen yol millet yoludur millete hizmet yoludur ve başkan bunu layıkıyla yapıyor ve yapmayada devam ediyor ve başkana ne görev verilirse devletin hangi biriminde olursa olsun layıkıyla yapacaktır.
Avatar
g.â. - 3 yıl önce
Yalnız kara sevda. Kör aşık.