banner461
banner195

Bilal Erdoğan, İlim Yayma Vakfı ve İrfan Eğitim Kurumları Mütevelli Heyetinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Necmettin Bilal Erdoğan Nevşehir ziyareti kapsamında Mahmud Sami Ramazanoğlu Vakfını Ziyaret etti.

Bilal Erdoğan, İlim Yayma Vakfı ve İrfan Eğitim Kurumları Mütevelli Heyetinde
12 Kasım 2016 Cumartesi 23:38

banner143
banner134
Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, Nevşehir de Mahmud Sami Ramazanoğlu Vakfını Ziyaret etti.

Necmettin Bilal Erdoğan'ı, Emekli Savcı Mehmet Temiz, Emekli İmam Cemil USTA ,Dersiad Şube Başkanı Ercan CİVELEK ve Vakıf Başkanı Rafet Tekin karşılayarak davetli misafirlerin bulunduğu salonuna geçtiler.

       Ziyarette Nevşehir Valimiz İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Ak parti il başkanı Mehmet Ali Tanrıver ile İlimizde bulunan Elli kadar Kamu kuruluşu ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları Ntso işadamları ve Dersiad'lı İşadamları hazır bulundular...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Necmettin Bilal Erdoğan a ziyaretin anısına, Dersiad'a ait plaketi Sayın Valimiz İlhami Aktaş , Mahmud Sami Ramazanoğlu vakfı plaketini ise Belediye Başkanı Hasan Ünver takdim ettiler...

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.