banner461
banner195

Bir Adım Geri Attık, Beklemedeyiz

Nevşehir Kamuoyunda ismi Nevşehir Belediye Başkan aday adayları arasında ifade edilen ilimizin tanınmış esnaflarından Miktat Şahin, bu konuda yaptıkları görüşmelerin ardından bir adım geri attıklarını ve beklemede kalma kararı aldıklarını söyledi.

Bir Adım Geri Attık, Beklemedeyiz
30 Eylül 2013 Pazartesi 10:40

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kamuoyunda ismi Nevşehir Belediye Başkan aday adayları arasında ifade edilen ilimizin tanınmış esnaflarından Miktat Şahin, bu konuda yaptıkları görüşmelerin ardından bir adım geri attıklarını ve beklemede kalma kararı aldıklarını söyledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Belediye Başkan aday adaylarından Miktat Şahin, Belediye Başkanı Hasan Ünver ile yaptığı bire bir görüşmenin sonucunda bu kararı aldığını söylerken, “Yaklaşık 1.5 ay önce Nevşehir belediye başkanlığına adayız dedik ve talip olduk. Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver aday değil dendi ve biz bu ifadelerin üzerine yola çıktık. Bu arada Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver ile bir görüşmemiz oldu. Kendisi yaptığı ve yapacağı hizmetlerden bahsetti. Kendisi bu görüşmemiz esnasında şu an için belediye başkanı olduğunu, aday olacağını ve büyük bir ihtimalle kendisinin yeniden belediye başkan adayı konulacağını söyledi. Bu durumda bizim belediye başkan aday adayıyız dememizin doğru olmayacağı kanaatine vardığımız için bir adım geri attık. Oysa bizler bu memlekete hizmet etmekten gurur ve onur duyacak insanlardandınız. Geldiğimiz süreçte bir bekleme sürecine girdik. Daha seçime uzun sayılabilecek bir zaman dilimi var. İnşallah iyi olur memleketimiz için diye düşünüyorum. Bu aşamada Ak Parti genel merkezimizin ortaya koyacağı kanaatin önemli bir rol oynayacağını düşünüyorum. Zira onlarda Nevşehir belediye başkan aday adaylarını enine boyuna araştırıp hayırlı bir karar vereceklerini düşünüyorum” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet YILMAZ - 5 yıl önce
çok talihsiz bir açıklama. ne demek nevşehir belediy ebaşkanıyla görüştükten sonra daylığımdan vazgeçtim. bu cümlenin üzerine enine boyuna düşünmek lazım.
Avatar
ali - 5 yıl önce
yakışmadı. kuzuyu kurdun önüne yine bıraktınız
Avatar
Ahmet - 5 yıl önce
Yahu hocam bende senin bu geri basmalarına hastayım. Sen mi Hasan'ı kullanıyorsun? Yoksa Hasan mı seni?