banner461
banner195

“Bir İletişim Sıkıntısı Olmuş Selma Hanım”

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Ziyarette dikkat çeken diyaloglardan biri Milletvekili Gizligider ile Milletvekili İzleme Komitesi Başkanı Gazeteci Selma Küçükgül arasında geçti.

“Bir İletişim Sıkıntısı Olmuş Selma Hanım”
21 Nisan 2015 Salı 18:35

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Nevşehir Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Ziyarette dikkat çeken diyaloglardan biri Milletvekili Gizligider ile Milletvekili İzleme Komitesi Başkanı Gazeteci Selma Küçükgül arasında geçti.

Ziyarette bir ara masaya elini vurup “Sizlerden Destek İstiyoruz” diyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, gazetecilerin sorusu olup olmadığını sordu. Tam bu esnada söze giren Nevşehir Milletvekili İzleme Komitesi Başkanı Gazeteci Selma Küçükgül, özellikle son dönemde AK Parti Nevşehir Milletvekillerinden mecliste yaptıkları çalışmalara dair kendisine bir bilgi aktarımının olmadığından dert yandı.

Bu arada söz alan AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, kendilerinin hemen hemen bütün çalışmalarıyla ilgili Nevşehir basınını bilgilendirdiklerine dikkat çekti. Gizligider, facebook, twiter gibi sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla Nevşehir’deki gazetecilerin kendilerinin çalışmalarını bire bir takip edip bunları haber haline dönüştürdüklerine değindi.

Bu arada sohbete katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk ise meclisin internet sitesinde AK Parti Nevşehir Milletvekilleri olarak mecliste kaç konuşma yaptıklarının, kaç önergeye imza koyduklarının açıkça ifade edildiğini, istenirse bu tür bilgilerin buradan da takip edilebileceğini dile getirdi.

Sohbetin sonunda yine söz alan AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, “Selma hanım şöyle yapalım. İnşallah seçildikten sonra bu iletişim eksikliğini giderelim. Bir hayırlı ziyaretinden sonra bu konuyu düzene sokalım” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sevgili vekil - 3 yıl önce
iletişim eksikliği resmi dairelerde had safhada özellikle il özel idaresinde personeli bir dinleyin size ulaşmak istiyorlar diğer kurumlardada sıkıntıları dinleyin kendinizi anlatın yanlış bilgi var
Avatar
ak partili gençlik - 3 yıl önce
gizligider teşkilatlarda hak yedin cehennem var unutma.
Avatar
Kasaba politikacısı - 3 yıl önce
İlçe eski yönetimlerinide Biraraya getirecek bi çalışma yapılması lazım KÜSKÜNLER GÜRÛHU OLMASIN. AMAN HAAAAA.
Avatar
66 Lı - 3 yıl önce
arkadaşlar hiç kimse bir yere gitmiyor oysa daha güçlenerek geliyor 3 0 olur
Avatar
takipçi - 3 yıl önce
sağlıkta iletişim bekliyoruz sayın vekiıim.
Avatar
memur - 3 yıl önce
iletişim ve diyalog diye bir şey zaten yok monolog var kendileri konuşuyor kendileri dinliyor,başkasının konuşmasına tahammülleri yok şimdi mi akıllarına geldi,özel idare kan ağlıyor mesele sadece yol yapıp asfalt düzeltmek mi oradaki sıkıntı had safhada yarın patlarsa önündekileri alır götürür
Avatar
filmin sonu geldi - 3 yıl önce
Ebubekir bey gideceginin farkinda.simdiden mhp adayi varol beye hosgeldin diyebiliriz. 2. Vekil icin bakalim kim galip gelecek.
Avatar
sulusaraylı - 3 yıl önce
filmin sonu biz bitti deninceye kadar bitmez bizde 4-0 diyoruz başbakanımız ahmet davutoğlu 4. vekilimiz .