banner461
banner195

Bir Ülke Bu Denli Yalnızlaştırılamaz

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, AKP İktidarlarının iç politikalarda olduğu gibi dış politikalarda da ciddi yanlış yaptığını ve yapmaya da devam ettiğini savundu.

 Bir Ülke Bu Denli Yalnızlaştırılamaz
11 Ekim 2014 Cumartesi 13:09

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, AKP İktidarlarının iç politikalarda olduğu gibi dış politikalarda da ciddi yanlış yaptığını ve yapmaya da devam ettiğini savundu.

İktidara geldiği dönemde komşularıyla sıfır sorun hedeflediğini açıklayan AKP iktidarlarının sayesinde Türkiye’nin şu an bir tane dost komşu ülkesinin kalmadığına dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, “İktidara geldiklerinde komşularla sıfır sorun diyen AKP hükümeti geldiğimiz noktada komşularla sıfır ilişkiye düştü. Şu an dost bir ülke yok. Bu kadar yanlış bir dış politika olabilir mi, bir ülke bu denli yalnızlaştırılabilir mi?. Bütün bunlar AKP Hükümetinin dış politikada geldiği durumu ortaya koyuyor. Öyle uzun yıllar geriye bakmamak gerek. Sadece birkaç yıl içerisinde ülkemizin komşularıyla yaşanan sorunlara bakıldığında ve bu sorunlara karşın AKP iktidarının neler yaptığına bakın söylediklerimizin ne denli doğru olduğunu görmeniz mümkün olacaktır” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ACEP NİYE Kİ??? - 4 yıl önce
esedin katletiği 250 bin insanı, suriyede bulunan iran askerlerini ve hizbullahçıları acep niye görmez chp, kendi devletini suçlar hep, chp ile katil esed rahat bir nefes alacak!!!!
Avatar
ESED DÜŞERSE - 4 yıl önce
iran dışişleri bakanı abdye esed düşerse israilin güvenliği tehlikeye girer demiş!!! ne esedmiş bee chp ile iranın yapmadığı kalmadı
Avatar
hasan - 4 yıl önce
dsp hükümüte zamanını da gördük 1 milyar dolar için abd ye yalvardıgınızı ne zaman unuttun başkan
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
1- amerika'dan emir gelinceye kadar esad ile kardeştiniz amerika emretti esed oldu
2- israil'i korumak için malatya'ya füze kalkanı konulmasına akp öncülük etti
3- hizbullah ve işıd canilerine eğitim ve destek veren hükümettir. ayrıca pkk ile masaya oturacak kadar hainlik içerisindedirler
4- ülke sınırlarını teröristlere açtılar şimdi hepsi yakıp yıkıyorlar