banner461
banner195

Bir ve Beraber, Hep Beraber Koşmak Zorundayız

AK Parti Eski Nevşehir İl Başkanı Ersan Erkut yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında; "Bir ve Beraber, Hep Beraber Koşmak Zorundayız" dedi."

Bir ve Beraber, Hep Beraber Koşmak Zorundayız
15 Ocak 2015 Perşembe 18:37

banner143
banner134

 BİR VE BERABER, HEP BERABER KOŞMAK ZORUNDAYIZ

Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Ak Parti Nevşehir imize, çok önemli yatırımlar hizmetler kazandırdı. Havalimanı aktif hale getirildi.Köprülü kavşaklar, İl –ilçe duble yol bağlantıları yapıldı.Toki ve modern hastane Nevşehir imize kazandırıldı.Cumhuriyet tarihinin en büyük değişim ve dönüşüm süreci ilimizde gerçekleşti. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.Buna makabil,Her seçimde de Nevşehir halkı üzerine düşeni hamdolsun yaptı yapıyor. Bunların üzerine ne koyuyoruz. Derdimiz bu olmalı.

Bir Şehrin gelişmesinin lokomotifi ekonomiyle olur.Turizm le olur.Tarımla olur.Yeraltı zenginliklerinin en verimli şekilde Nevşehir ekonomisine kazandırılmasıyla olur. Bu noktadaki etkin insanların birlik ve beraberliği ile olur.Sektörlerin harekete geçirilmesiyle,ortak çalışmalarla  etkin girişimlerle olgunlaşır, Ankara da şekil bulur.Nihayetlenir.

Aksaray ın, söz sahibi iradeleri bir araya gelip, ilk etapta  750  kişiye istihdam sağlayacak olan  Brisa nın, İlk etapta 350 milyon dolar,uzun vadede 1 milyar dolarlık yatırımını,24 alternatif içerisinden Aksaray a  getiriyor.Bunun imza seramonisine hep birlikte şahid oluyoruz..Birlik ve beraberlik böyle olur.Kayseri,Konya aldı başını gidiyor.Bu na Aksaray da ekleniyor.Bunu seyretmek son derece rahatsız edici. Biz de, geçmişten bugüne, Şu aday olacak mı bu aday gösterilecek mi, bunun yerine şu olması lazım,şu gitmeli bu kalmalı gibi hesap kitaplarla dolaylı dolaysız,bilerek bilmeyerek insanımızı birbirine düşürüyoruz,birlik ve beraberliğimizi kaybediyoruz. bilmem farkındamıyız.Bu rahatsızlığa bir son vermek,herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor. Herkes bir takım tecrübelerini ve enerjilerini, Memleketimizin menfaatleri doğrultusunda bir araya gelerek,ortaya konacak, bu gibi hayati meselelere odaklanmaları Nevşehir adına doğru bir adım olacağı kanaatindeyim..Memlekete hizmet eden,etmiş,edecek potansiyelde olanların yok edilmesi yerine koruyup kollanmaları gerekir.Yoksa Nevşehir in bir yere gelmesi tam olarak gelmesi mümkün olmaz.Değerlerimize,insan kaynaklarımıza  sahip çıkarak olur. Bunu da haddim olduğunu düşünerek, saygı çerçevesinde, kırmadan, Ak Parti nin bir mensubu, bu memleketin bir evladı olarak paylaşma ihtiyacı hissettim.. Kamuoyunda Nevşehir adına projelerin, yatırımların, yapılacak çalışmaların, konuşulması, ben nasıl katkı sağlayabilirim olgusunun ve biraya gelişlerinin sağlanması kanaatindeyim.

Ülkemiz ve İslam dünyasının üzerinde türlü entrikaların çevrildiği bu zor dönemlerde, Rabbim, bu değişim ve dönüşümün ve  bu hareketin lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ı başımızdan eksik etmesin. Devletimize ve milletimize zeval vermesin. Allah yar ve yardımcımız olun.Saygılarımla.

      ERSAN ERKUT

         AK PARTİ

NEVŞEHİR ESKİ İL BAŞKANI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehir50 - 3 yıl önce
ersan bey yazınıza katılmakla beraber mevlam gönlünde hizmet aşkı olan insanları bu makamlara getirsin diye dua ediyorum. şunada tüm kalbimle inanıyorum ki rabbim terazinin kefesini islam ve müslümanlardan yana çevirmiştir.osmanlının ayak sesleri duyulmaya başlamıştır. bu davada vatana millete islama en hayırlı hizmeti kim yapabilecekse onları getirsin.
Avatar
Muşkara - 3 yıl önce
Allah razı olsun başkanım, gerçekten olması gereken bu, Duygulara tercüman oldu.
Avatar
ak partili - 3 yıl önce
sayın başkanım sözlerine katılıyorum sısin gibi degerli ve samimi kişilere nevşehirimizin ve ülkemizin ihdiyaci var sizleri siyaset aranasında gürmek isdiyoruz
Avatar
aynen - 3 yıl önce
sanal gündemlerle nevşehir ileriye gidemez.nevşehiri temsil eden belli biryerde makam sahibi olan herkes nevşehir e hizmet etmeli.küs olmamalı.buna hakkı yok.faydalı olanları ben küsüm değiştirelim olmaz.yazık bu memlekete.çalışmayan gitmeli.siyaseti stk sı kim olursa.faydasızsa gitmeli.faydalıysa kimseyi birbirine düşürmeye kimsenin hakkı yok.
Avatar
böyle - 3 yıl önce
bizim aramızda sorun yok.yok öyle birşey.nevşehir için herkesle çalışacaksın.herkesin sorumlu olduğu,temsil ettiği bir tabanı var.vebal var.
Avatar
Hakikat - 3 yıl önce
Bu açıklama anlayan herkese kapak olmuş.
Avatar
BASKAN - 3 yıl önce
memlekete hizmet eden,etmiş,edecek potansiyelde olanların yok edilmesi yerine koruyup kollanmaları gerekir.yoksa nevşehir in bir yere gelmesi tam olarak gelmesi mümkün olamaz diyor dogru soyluyor ersan baskan beyler aklini basina alsin alsa neolucak secim de geldide
Avatar
Fatih Akdemir - 3 yıl önce
Efsane il başkanım sizi destekliyoruz yolunuz açık olsun... selam ve dua ile