banner461
banner195

Biri bizi gözetliyor

FİB Haber.Com Nevşehir ve Kapadokya bölgesi ile tüm Anadolu da da dikkatle takip ediliyor.En son Isparta da yayın hayatını sürdüren bir medya kuruluşu haberimizi bakın nasıl paylaştı...

Biri bizi gözetliyor
27 Kasım 2013 Çarşamba 19:34

banner143
banner134

 AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Memduh Oğuz, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından Nevşehir'de yayın yapan bir medya kuruluşu FİB Haber.com un öyle bir haberini paylaştı ki... Akıllara Oğuz acaba Nevşehir'den mi aday olacak? sorusu geldi.

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Memduh Oğuz, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından Nevşehir'de yayın yapan FİB Haber.com medya kuruluşunun öyle bir haberini paylaştı ki... Akıllara Oğuz acaba Nevşehir'den mi aday olacak? sorusu geldi.

İşte Memduh Oğuz'un sosyal paylaşım sitesindeki hesabında paylaştığı o haber...

AK Parti yönetimi yerel seçimlerde adayları belirlemek için Genel Merkez'deki 'Kozmik odada' çalışmalarını sürdürüyor.Nevşehir de 9 Aday adayından kim Nevşehir Belediye Başkan Adayı gösterilecek?Yada....Sürpriz yaşanır mı?

Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte siyasi atmosfer de iyice ısındı.Ak Parti cenahında neredeyse adayın belli olması beklenen son haftaya girilirken kulislerde dışarıdan bir aday olabilir söylentileri çıktı.

Müracaatta bulunan adaylar haricinde dışarıdan herhangi bir aday çıkabilir mi? Çıkması durumunda Nevşehir'deki dengeler nasıl değişir veya Ak Partiyi nasıl etkiler. Biraz da bunun üzerinde duracağız.
Performans ölçen Anketler yapıldı-Temayül Bitti-Milletvekilleri ve İl Başkanından Teşkilat görüşleri alındı-Araştırmalar Baskın Anket ve Kanaat Önderleri ile son rütuşlar ve Başbakan Erdoğan ın önüne çıkacak son iki isim belirlenecek.

Bu genel akış içinde Başbakan Erdoğan farklı bir stratejiyle bu liste dışından da bir isimi Aday gösterebileceği sürprizinede hazır olunması
gerektiği belirtiliyor.

Müracaatta bulunan adaylar haricinde dışarıdan herhangi bir aday çıkabilir mi? İşte AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Aday adayları dışında Yücel Menekşe, Memduh Oğuz ve Ahmet Belada isimleri bu bağlamda zikredilen isimler...

http://www.ajans32.com/nevsehirden-aday-olabilir-mi-18641h.htmKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Âlimi - 5 yıl önce
Memduh bey milletvekilliğinde aday olacak gibi