banner461
banner195

Birleşme İddialarına Rağmen Cingil İpi Göğüsledi

Nevşehir Merkeze bağlı Göreme beldesinde CHP – MHP’nin işbirliği iddialarına rağmen Ak Partinin ikinci dönemde aday gösterdiği isim Nuri Cingil yeniden belediye başkanlığını kazanan isim oldu.

Birleşme İddialarına Rağmen Cingil İpi Göğüsledi
31 Mart 2014 Pazartesi 18:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Göreme beldesinde CHP – MHP’nin işbirliği iddialarına rağmen Ak Partinin ikinci dönemde aday gösterdiği isim Nuri Cingil yeniden belediye başkanlığını kazanan isim oldu.

Belde de Cumhuriyet Halk Partisinden aday olmayıp partiden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisine geçen ve bu partiden aday gösterilen Halil Özbek’in belde de her iki partinin oylarının birleştirilerek seçime gireceği iddia edilmişti.

Muhalefet Partilerinin desteği ile seçime girdiği belirtilen Halil Özbek yerel seçimlerde iki partinin destekleriyle seçilemeyen aday olurken, ipi göğüsleyen Ak Partili Nuri Cingil oldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HELAL BAŞKANIMA - 4 yıl önce
evet helal başkanima i̇pi̇ tek başina göğüsledi̇.sayin başbakanimizin adiyla ve mi̇llet veki̇lleri̇mi̇zi̇n gayratleriyle demi̇yorda.....ayrica başkanima soruyorum sen hi̇ç şoförlük yaptin mi yaptiysan allahini sever sen avanos tan göremeye bi̇r gi̇r o yol neyyyy.i̇nan ben avanos tan göremeye arasira geli̇yorum fakat kariştiriyorum yolu.........
Avatar
nuri cingili le - 4 yıl önce
sayın haber sitesi öncelikle teşekür edyoruz ama şununda belırtılmesını ıstıyorum göremede yaşayan 700 kişi halil beyi istemiş tir göremeli olup göremede yaşamayan insanlar oy kullanmıştır kasabamızın nasıl durumda oldugunu bilmeyen arkadaşalar ellirne saglık göreme 5 yıl daha aynı yerde kalacak