banner461
banner195

Bitirim Ürgüp’e Mi Nevşehir’e Mi Aday Olacak?

Ak Parti’den Nevşehir Milletvekili aday adayı olan, yapılan temayül yoklamasında büyük bir başarı göstererek 4. sırada yer almasına karşın aday listesine giremeyen Feride Bitirim hanımın Yaklaşan Yerel Seçimlerde Nevşehir ve Ürgüp Belediye Başkanlığı için isimleri zikredilmeye başlandı.

Bitirim Ürgüp’e Mi Nevşehir’e Mi Aday Olacak?
02 Temmuz 2013 Salı 16:31

banner143
banner134

 Aslen Ürgüplü olan değerli hemşerimiz Feride Bitirim Gençlik Spor Bakanlığında daire başkanlığına getirilmesinin ardından daha evvel Milletvekilliğine aday adayı da olan Bitirim için Nevşehir kamuoyunda Acaba Feride Bitirim Nevşehir için mi yoksa Ürgüp için mi Belediye Başkanlığına aday olacak söylemleri konuşulmaya başlandı.

Yaklaşan 2014 Mart Yerel Seçimleri için Nevşehir Belediye Başkanlığına bolca Aday adaylarının hazırlık yaptığı düşünüldüğünde Sadece Feride Bitirim ismide bir bayan aday olarak heyecan yarattı.

Nevşehir ve Ürgüp Belediye Başkanlığı için yıllar sonra ilk defa Bol Aday Adayı yaşanacak olması 2014 Yerel seçimlerinin ne kadar renkli ve heyecanlı bir şekilde geçeceğininde sinyallerini şimdiden veriyor.

Nevşehir Belediyesinin kuruluşundan bugüne kadar hiç bayan Belediye Başkanı olmadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Urguplu - 5 yıl önce
sahsi fikrim, urgupe aday olacak vatandasımızın urgup'te yasayan ve urgupun sorunlarını bilen birisi olması gerekmektedir.tarihin her kosesinde dısardan ısmarlama getirilem baskan ya da mvekili adayları bulundukları yerleri hep geriye goturmustur. urgupun en buyuk tanıtım sorununu cozebilcek bir hemserimize ihtiyacimiz var.
Avatar
ürgüp sevdalısı - 5 yıl önce
insani ilişkilerdeki yıkım sonucu mevcut belediye başkanı partimize verilecek zararın en üst limitine geldi.halkın teveccühü karşısında son derece saygısız tafır ve davranışları bizleri çok üzmekte umarım halk tarafından kabul gören birisini aday gösterirler.hayırlısı olur inşallah.
Avatar
rıdvan köybaşı - 5 yıl önce
nevşehire yakışan sadece odur bu saatten sonra vekilimizin kıymetini bilemedik...
Avatar
cano - 5 yıl önce
milletvekilleri bile kimse kendilerine oy vermedi..bende dahil ..iyi calıştıkları içinmi hayır bende dahil başbakanımız için oy verdim.recep tayyip erdogan rüzgarı durmak yok yola devamm....nevşehirden kim koysa kazanır...
Avatar
HAS ÜRGÜPLÜ - 5 yıl önce @rıdvan köybaşı
ürgüp için bayan başkan olmasini çok istiyoruz başkan olarakda feride bitirimi görmek istiyoruz.
Avatar
üRGÜPLÜ - 5 yıl önce
neden başbakan nevşehir mv. olarak bayan aday seçmiyor neden !! 3 tane erkek vekil makamlarina gidiyorsun adamlar ilgilenmiyor bile akil veriyorlar gün geçince oy isterler bizde o zaman onlara akil vereceğiz er mi yaman bey mi yaman o zaman görecekler. bayan başkan bayan mv. adayi istiyoruz nevşehire .....
Avatar
Ayse turkmenoglu - 5 yıl önce
bayan belediye baskani istiyoruz
Avatar
ürgüplü - 5 yıl önce
buyursun gelsinnn-))))