banner461
banner195

Biz Demokratik Bir Aileden Geliyoruz

Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman, babası Taner Erdoğan’ın Milliyetçi Hareket Partisi adayını favori gördüğünü açıklamasını değerlendirdi.

Biz Demokratik Bir Aileden Geliyoruz
18 Mart 2014 Salı 18:04

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman, babası Taner Erdoğan’ın Milliyetçi Hareket Partisi adayını favori gördüğünü açıklamasını değerlendirdi.

Gazeteci – Yazar Taner Erdoğan’ın bazı basın yayın organlarında ve sanal alemde Nevşehir merkez belediye başkanlığı için favorisinin Milliyetçi Hareket Partisi adayının Mehmet Varol olarak belirtmesinin babasının hür iradesi olduğunu söyleyen Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman, “Biz Demokratik Bir Aileden geliyoruz. O Nedenle babamın bu açıklaması doğrusu beni üzmedi” diye konuştu


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Taner Erdoğan - 4 yıl önce
kızımın demokrasi anlayışına ve üzülmemesine sevindim.i̇şte kız ile baba farkı. benim tam tersine içim sızlıyor. elinden tutup kapı kapı gezmek isterdim. ben bir söz verdim, o aylar sonra demokratik bir tavırla ben aday oldum dedi. saygı duydum. keşke sözümle kızım arasında tercih yapmak zorunda bırakılmasa idim.ben hayatım boyunca yaptığımı tekrarladım. sözümün arkasında durdum.
kızımın liyakatinden şüphem yok. i̇nşallah daha büyük siyasi makamların sahibi olur