banner461
banner195

Biz Mustafa Kemal’in Askerleri Derinkuyu’ya Sahip Çıkacağız

CHP Derinkuyu Gençlik Kolları Başkanı Ersin Güven, Derinkuyu belediye başkan adayı Nihat Çiçek’in belediye başkanlığı makamına yakışacağına dikkat çekti.

Biz Mustafa Kemal’in Askerleri Derinkuyu’ya Sahip Çıkacağız
25 Şubat 2014 Salı 16:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) CHP Derinkuyu Gençlik Kolları Başkanı Ersin Güven, Derinkuyu belediye başkan adayı Nihat Çiçek’in belediye başkanlığı makamına yakışacağına dikkat çekti.

31 Mart sabahı belediye başkanlığını kazandıklarında kimseyi Kömürle, Makarna ile kandırmak peşinde olmayacaklarını belirten CHP Derinkuyu Gençlik Kolları Başkanı Ersin Güven, “CHP Derinkuyu belediyesini kazandığında Derinkuyu’nun Yüzü Gülecek” dedi.

Güven, “1991 Doğumluyum, Cumhuriyet Halk Partisi Derinkuyu Gençlik Kolları Başkanı olarak görev aldım. Gençlik kolları olarak biz gençliğimize sahip çıkmak için yola çıktık. Gelecek seçimler için değil, geleceğimiz nesiller için yola çıktık. Belediye Başkan Adayımız Nihat Çiçek o makama yakışır bir isim. Kendisine sonuna kadar güveniyoruz. 31 Mart sabahı inşallah belediye başkanlığını kazandığımızda Derinkuyu’nun yüzü gülecek. Daha önceki iktidarlar taş taş üstüne koymadı ilçemizde. Derinkuyu’muz göç alan bir memleketti, göç veren bir memleket oldu. Gençlerimize sahip çıkacağız. Onlara iş istihdamı oluşturmanın gayreti içerisinde olacağız. Milleti kömürle, makarna ile kandırmayacağız. Ürgüp ve Avanos ilçelerimize baktığımız Derinkuyu gelişmiş bir köy halindeyiz. Mustafa Kemal’in Askerleri olarak Derinkuyu’muza sahip çıkacağız. Derinkuyu’yu ileri götürecek tek ismin Nihat Çiçek olacağına inanıyoruz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yıldıray keskin - 4 yıl önce
çok güzel açıklama yapmışın başkanım
Avatar
C H P DERİNKUYU - 4 yıl önce
bizim genç dinamik gençlik kollari başkanimiz bizi temsilin den dolaya sana şüklarlarimizi sunarim
Avatar
şahap emmi - 4 yıl önce
mustafa kemalde askerleride çok yakında tarihin kirli syfalarındaki yerini alacaktır
Avatar
Ersin Güven - 4 yıl önce
sahap emmi die yorum yapan arkadaş çok yakında tarih'e sizler ve siz gibi düşünen bu ülkede mustafa kemal atatürk'ün ülkesi̇nde yaşayi̇pta ona karşi cephe alanlar' tahirihe vatan hayini die bizzat sizler yazildiniz bundan süpheniz olmasin .... mustafa kemal'ler bitmez bitmeyecekte bundan süphe'niz olmasin eger süpheniz varsa bu ülkeden gidebilirsiniz sizle ayni havayi solumaktan utaniyoruz ......!!!
Avatar
derinkuyu chp - 4 yıl önce
sahap emmi diye yazan vatandaş 1- sahap emmi derinkuyuda tekdir o da dürüstlügü ile tanınır lütfen sıkıyorsa kendi isminle yaz. 2- şu an Mustafa Kemalin kurdugu sandıkta oy kullanacaksın oyunu kullanırken vicdanının sesini bi dinle tabiki vicdan varsa. Utanırsın belki
Avatar
ÖmeR osman Güven - 4 yıl önce
atam olmasaydı kimin himayesinde kalacagınızdan haberiniz yok bol keseden atıyorsunuz atam olmasaydı isminiz bilmem ne olurdu
Avatar
chp li - 4 yıl önce
chp nin sonunu getirdiz temiz kişiler
Avatar
chp li - 4 yıl önce
siz chp nin sonunu getirdiniz sonrada atatürkün askerleriyiz diyorsunuz siz bence atatürkün düşmanısınız nihat çiçege yazık olacak yönetim o oooo