banner461
banner195

Bizde Son Söz Bayanların !

AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, "Biz bayanları hesaba katmayan zihniyet ve sistemler 7 Haziranda yine hayal kırıklığı yaşayacaklar.Unutulmasın ki Bizde Son Söz Bayanların !" dedi.

Bizde Son Söz Bayanların !
06 Mayıs 2015 Çarşamba 23:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR/FİBHABER-AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, "Biz bayanları hesaba katmayan zihniyet ve sistemler 7 Haziranda yine hayal kırıklığı yaşayacaklar" Nevşehir'de Kadınlarımızı hesaba katmayanlar yine yanılacaklar.Unutulmasın ki Bizde Son Söz Bayanların !dedi. 

AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, 7 Haziran Genel seçimleri hakkında Nevşehir Gündemin adresi www.fibhaber.com a yaptığı özel değerlendirmelerinde; "- Genel seçimlere artık sayılı günler kaldı.Her seçim dönemin de olduğu gibi seçimden seçime ortaya çıkıp boy gösteren ülke menfaatleri için hiçbir zaman çözüm değilde hep sorun üretenler bakıyoruzda yine çıkmadık candan umut kesilmez türünden hesaplarla bazı düşler içerisindeler.
 "

Yine Düş Görüyorlar...

Fakat AK Parti olarak Bizler halkımıza yüce Milletimize ve iradesine sonsuz güven duyuyoruz. Çünkü onlarda bizlere hep inandılar hep güvendiler. Herşey ülkemize daha güzel hizmet ve onların hayır dualarına layık olabilmek...

Bizlerde onların destek ve dualarıyla yürüdüğümüz bu kutsal yolda onlara inanıyor ve güveniyoruz. Çünkü bizim abdestimizden şüphemiz yokki namazımızdan şüphemiz olsun.AK Parti iktidarımızla Dağdaki Çobanımızda, Köylümüzde, işçimizde memurumuzda,iş verenimizde,gencimiz ihtiyarımız ve hanımlarımızda kısaca tüm halkımız herşeyi çok iyi biliyor ve görüyorlar.

Yine daha asker dönüşü bile kendi pijamasını dahi kendileri seçemeyen gencimiz şimdi Başbakanını Cumhurbaşkanı nı seçiyor.Hatta Meclise giriyor memleketine hizmet veriyor.Hangi dönemde hangi iktidarda yaşandı bunlar...? Buna En güzel örneği İşte Milletvekilimiz ve 25.Dönem Milletvekilimiz Sayın Ebubekir Gizligider... Nevşehir'in yetiştirdiği içimizden çıkan bir kardeşimiz bu toprakların bir evladı...Allahın izni ve halkımızın teveccühleriyle  Kalfalık döneminde yine şehrimize büyük hizmetler verecek. 

Biz hanımları hesaba katmayanlar 8 Haziran sabahı Yine Bu Rüyadan uyanacaklar!

AK Parti Kadın Kolları olarak Yaptığımız Ziyaretlerimizde Ülkemiz üzerine oynanan oyunlardan düzenlerden ve kurgulanan planlardan farkında olan halkımız hep bu eski Anayasa'dan sistemden kısaca eski Türkiye'den duyduğu memnuniyetsizliği dile getiriyorlar. Eski Türkiye ve eski Türkiye zihniyeti artık 7 Haziranla birlikte tarih olacak.Ve halkımızın hür iradesiyle sandığa gömülecekler.

AK Parti olarak Biz Genç dinamik bir kadroyla Yeni Türkiye ve Yeni Nevşehir yolunda yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.


Nevşehir'de Kadınlarımızı hesaba katmayanlar yine yanılacaklar.Unutulmasın ki Bizde Son Söz Bayanların ! Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada ülke yönetiminde ve kararlarında biz bayanlar olarak varlığımızı en güzel şekilde ve demokratik olarak Sandıklarda gösteriyoruz dedi. 

Biz bayanları hesaba katmayan zihniyet ve sistemler 7 Haziranda yine hayal kırıklığı yaşayacaklar.


Bir takım malum çevrelerce dillendirilen İşte Nevşehir için bu defa 2-1 olurmuş yok efendim 1-1-1 olurmuş türünden sandığa daha gidilmeden ahkam kesen halkın iradesine amborga koymaya çalışan zihniyetlerin bu klasik sözlerine cevabımızda oldukça net ve realistçe klasik olacak: "Ve Allahın izniyle AK Parti olarak seçimlerden yine zaferle ayrılacağız Yine Milletimiz kazanacak ve Yine 3-0 alacağız." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dinci - 3 yıl önce
dinialet etmeyin sünnettir eline diline beline sahip ol bayan
Avatar
ayşe abla - 3 yıl önce
yal anın talalın yolsuzluun olmadı yere yani mhptam desdek bacım
Avatar
VATANDAŞ - 3 yıl önce
cami̇i̇leri̇de si̇yaset leri̇ne alet edi̇yorlar yazik bu mi̇lleti̇ di̇n i̇man di̇ye di̇ye kandiriyorsunuz sanki̇ bi̇r si̇zler müslümansiniz bu ülkede kiniyorum
Avatar
marka köylü - 3 yıl önce
hanımefendi,bir takım malum çevreler dediğiniz bu memleketin insanları dikkatinizi çekerim ayrıca 2/1 - 1-1-1 olurmuş gibi söylemler bu memleket halkı tarafından dillendirilmekte acaba 3/0 harici sonuçlarda malım çevre tarafından özür dileyecekmisiniz ??
Avatar
nevcity - 3 yıl önce
nihal hanım 3/0 diyerek halkın iradesine ambargo koymuyorsunuzda 2/1 olunca halkın iradesi ambargo altındamı oluyor güldürmeyin bizleri
Avatar
TARAFSIZ - 3 yıl önce @dinci
di̇ni̇ ve kadinlari hi̇çbi̇r şeye alet etmeyi̇n herkes i̇şi̇ni̇ i̇yi̇ yapsin ki̇msede buradan oturup oy i̇stemeye kalkmasin çalişin ve karşiliğini halk versi̇n tabi̇ki̇de kendi̇ni̇ze güveni̇yorsaniz
Avatar
TARAFSIZ - 3 yıl önce
net üzeri̇nde oturup oy toplayamaya çalişana kadar çalişin halkin takdi̇ri̇ni̇ ve oyunu alin boş laflara halk artik i̇nanmiyo herkes gözünü açti çamur at i̇zi̇ kalsin takdi̇ği̇ artik i̇şe yaramiyor
Avatar
ramo - 3 yıl önce
o resim rüşvetin resmi ama ipin ucu bizde diyon