banner461
banner195

Bize Gösterilen Teveccüh Sandığa Yansırsa İktidar Adayıyız

SP-BBP ortaklığı ile oluşturulan Milli İttifakın Nevşehir Milletvekili adayları bir yandan merkeze bağlı kasaba ve köylerde çalışmalarını sürdürürken bir yandan da il merkezinde sanayi bloklarını geziyor.

Bize Gösterilen Teveccüh Sandığa Yansırsa İktidar Adayıyız
03 Haziran 2015 Çarşamba 16:20

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) SP-BBP ortaklığı ile oluşturulan Milli İttifakın Nevşehir Milletvekili adayları bir yandan merkeze bağlı kasaba ve köylerde çalışmalarını sürdürürken bir yandan da il merkezinde sanayi bloklarını geziyor.

Seçime 3 gün kala çalışmalarına ara vermeden devam eden, gündüz saatlerindeki seçim çalışmalarının ardından akşam saatlerinde de gezilerini devam ettiren Milli İttifakın Nevşehir Milletvekili adayları dün Merkeze bağlı Güvencinlik ve Özyayla köylerini ziyaret ettiler. Ardından Derinkuyu ilçe merkezinde seçim gezilerini sürdüren Milli İttifakın adayları akşam saatlerinde ise Merkez sanayi bloklarında esnaf ziyaretlerinde bulundular.

Ziyaretlerinin son derece verimli geçtiğini belirten Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Milli İttifakın Nevşehir Milletvekili adaylarına ve SP – BBP ortaklığına gösterilen ilginin sandığa yansıması durumunda Milli İttifakın 7 Haziran seçimlerinde iktidara aday olacağını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.