banner461
banner195

Borsa Başkanı Gök, Seçimlerin Ertelenmesini Değerlendirdi

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, Bakanlar Kurulu'nun kararı ile ertelenen oda ve borsalar seçimlerini değerlendirdi.

Borsa Başkanı Gök, Seçimlerin Ertelenmesini Değerlendirdi
29 Ocak 2013 Salı 15:08

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı ve seçimlerde tekrara aday olacağını açıklayan Tuncer Gök erteleme kararaını şöyle değerlendirdi.

 "Bakanlar Kurulu'nun almış olduğu karar ile 5174 sayılı kanuna göre Şubat, Mart 2013 yılında yapılması gereken oda ve borsa seçimleri Mayıs ve Haziran 2013 yılına ertelendi. Erteleme gerekçesi olarak Avrupa Birliği uyum yasası içerisinde bütün kuruluşların NACE kodlaması yapılması gerektiğinden, Türkiye çapında bu kodlama sürecinin yetişmeyeceği ve itirazların olacağı düşünülerek 28.01.2013 tarihli Bakanlar Kurulu kararıyla seçimler yine 2013 yılının Mayıs ve Haziran aylarına ertelendi. Biz bu süreç içerisinde üyelerimize daha çok ulaşabilme ve kendimizi daha iyi anlatabilme imkanına sahip olacağız. Bu anlamda seçim çalışmalarımızı daha rahat yapabileceğiz. Umut ediyorum ki oda ve borsalar seçimleri ilimize ve Türkiye'ye hayırlar getirir. Biz ekibimiz ile birlikte Nevşehir'e ve Ticaret Borsamıza daha faydalı işler yapmaya devam edeceğiz."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.