banner461
banner195

Böyle başbakan sevgisi görülmedi

Böyle başbakan sevgisi görülmedi.Saat ve optik mağazası sahibi 64 yaşındaki Turan Çömelek, başbakana olan sevgisini evine astığı pankart ile dile getirdi.

Böyle başbakan sevgisi görülmedi
25 Mayıs 2013 Cumartesi 15:18

banner143
banner134

 Adana’da bir kişi, evine astığı "Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a rabbim zeval vermesin" pankartıyla Erdoğan’a olan sevgisini dile getirdi.Turan Çömelek, 5 metre uzunluğundaki pankarta ‘Sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a rabbim zeval vermesin. Ülkemde bayrak inmez, ezan susmaz’ yazarak 2 katlı evinin son katına astı.Çözüm sürecinde Başbakan Erdoğan’a destek vermek istediğini ve aklına böyle bir girişimin geldiğini ifade eden Çömelek, “Son zamanlarda başbakanımız çok büyük bir meselenin çözümünde ve bu konu için eleştiriler yapıyorlar. Bu ülkemiz 1970-1980’de neler gördü eskiler çok iyi bilir. Yani illa şehit mi gelsin? Her gün şehitler mi olsun? Analar ağlasın mı? Bütün mücadelem bu. Ülkemize sahip çıkmamız lazım” dedi.Pankartı astıktan sonra olumlu ve olumsuz bir takım tepkiler aldığını da ifade eden Turan Çömelek, bu adımından vazgeçmeyeceğini söyledi.

Kaynak:İnternet haber


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tamamen - 5 yıl önce
yalakalık özü ile sözü tutmuyor, bayrak inmez diyor ama övdüğü kişi bayrağı indirmeye t.c. yi kaldırmaya yelteniyor tepkiyi görünce tapa sıkmadı geri adım attı. kimse istemez şehit gelmesini ama neyin karşılığı gelmiyor şehit anlatılması lazım bu koyun ve koyun olmayan halka