banner461
banner195

BTP’de Şişman Farkı

Bağımsız Türkiye Partisinde Nevşehir Belediye Başkan adayı da olan İkbal Şişman seçim sonrasında siyasi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 BTP’de Şişman Farkı
12 Mayıs 2014 Pazartesi 13:41

banner143
banner134

 BTP’de Şişman Farkı

NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisinde Nevşehir Belediye Başkan adayı da olan İkbal Şişman seçim sonrasında siyasi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Nevşehir’in son dönemlerde il merkezinde gösterdiği tek bayan aday olan, seçimler esnasında gösterdiği performans ile Nevşehirli bayanların siyasete atılması konusunda önemli bir adım atan Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Belediye Başkan adayı İkbal Şişman, Partisinin yeniden teşkilatlanma çalışmaların da bizzat görev alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Hacıbektaş ilçesindeki teşkilatlanma çalışmalarına katılan ve ilçe de parti teşkilatlarının daha güçlü bir hale getirilmesi yönündeki çalışmalara önemli katkı sağlayan Eğitim İkbal Şişman’ın seçimler esnasında Avanos Belediye Başkan adayı gösterilen il başkanının yerine atanabileceği de belirtiliyor.

Yerel seçimler esnasında Nevşehirli bayanların ilgi gösterdiği Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir merkez belediye başkan adayı İkbal Şişman’ın Parti içerisinde etkin görevlerde bulunması önümüzdeki günlerde Nevşehir İşçi Partisinden sonra ikinci bir bayan il başkanı kazanabileceğini de gösteriyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.