banner461
banner195

Bu Günlere Nasıl Geldik?

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkemizde son dönemlerde sık sık karşılaşır hale geldiğimiz olaylarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 Bu Günlere Nasıl Geldik?
01 Kasım 2014 Cumartesi 15:51

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkemizde son dönemlerde sık sık karşılaşır hale geldiğimiz olaylarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Karataş, “Kim ise getirin o polisi kafasına sıkacağım diyen, polisi tokatlayan kahpelere hiçbir müeyyide koyulmadığı için. Şehit cenazelerinde yüreği yanan gençlerin öfkesine yasak getirildiği için. Bir terörist öldüğünde ağlayan sulu gözler askere en büyük asker bizim asker diye gönderdiği arkadaşının cenazesine gelen gençleri provokatörlükle suçlanıldığı için. Vatanımın bir parçasını işgal eden terör örgütünün liderine sayın denildiği için. 36 etnik kardeşliği etnik düşmanlık haline getirebilmek için demokrasi adına olmadık dümenler çevrildiği için. Gırtlağını sıkıp susturmak yerine trilyonlar harcayarak o itin yuvasını modern hale getirildiği için. Bir zamanlar köpekleşen bir İmralı hainine ininden örgüt yönettirildiği için. Özel yasalarla ihanete prim verildi arka çıkıldığı için. Onlarla gizli oturumlarda ihanet anlaşmaları yapıldığı için. Seçimlerde sırf oy alabilmek için eylemsizlik yapmaları karşılığında Anadolu şehirlerinin PKK silahlarıyla doldurulmasına göz yumulduğu, yardım ve yataklık yapıldığı için. O bölgedeki dağlardan askerimiz kışlasına çekildiği için bugünlere geldik” yorumlarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
28 asker 2 tererüst öien günlerden allaha şükür bu günlere geldik unutma israil heron larını kullanan ülkeden kebdi anka kuşunu kulaanan ülke olduk şükürler olsun
Avatar
YAVUZ ARUN - 3 yıl önce @hasan
hani nerede şükürler olsun i̇zi̇n alirsan hamd olsun